Rusza przedsprzedaż nowego VW Passata

Dzisiaj ruszyła przedsprzedaż nowego VW Passata. Dostępny jest z nowymi silnikami, w odmianach sedan i kombi.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 115 890 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Z nowym Volkswagenem Passatem dostępne są trzy warianty wyposażenia: Trendline, Comfortline i Highline. Każda z wersji, tak jak u poprzednika, będzie różnić się materiałami użytymi we wnętrzu, wyposażeniem seryjnym, a także wyglądem zewnętrznym.

Początkowo w ofercie Passata znajdzie się 5 silników, jeden benzynowy i 4 diesle. Silnik 1.4 TSI ma 125 KM. W przypadku silników wysokoprężnych do wyboru są jednostki 1.6 TDI o mocy 120 KM oraz trzy jednostki o pojemności 2.0 TDI o mocy 150 KM, 190 KM i 240 KM. Najmocniejszy wariant jest seryjnie wyposażony w napęd na wszystkie koła 4MOTION oraz 7-biegową przekładnię DSG.

Ceny nowego Passata rozpoczynają się od 90.790 zł za wersję Limousine i 95.190 zł za Varianta. W podstawowej wersji Passat jest wyposażony, m. in. w trzystrefową klimatyzację, system radiowy Composition Media, tylne światła LED, czujnik deszczu, przyciemniane lusterko wsteczne, system automatycznego hamowania po kolizji, Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania oraz system ochrony pasażerów Pre Crash.

Produkcja nowego Passata rozpocznie się w listopadzie, również w tym miesiącu pierwsze samochody trafią do klientów.

Zobacz także:
REKLAMA