Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

SUV Bentleya w tym roku?

Bentley zapatrzył się na Porsche, gdy to wprowadzało na rynek Cayenne'a, osiągając spory sukces. Brytyjczycy chcą, dzięki nowemu SUV-owi osiągnąć sprzedaż na poziomie 20 tys. sztuk rocznie.

Bentley, Continental GT

Bentley twierdzi, że jego nowy SUV będzie najbardziej luksusowym, ekskluzywnym i najdroższym SUV-em świata. Jego cena ma się wahać pomiędzy 180 a 200 tys. euro.

Auto będzie konkurować z Porsche Cayenne Turbo S, Mercedesem GL63 AMG, topowym Range Roverem i jeśli wejdzie do produkcji, z SUV-em Rolls-Royce'a.

Dotychczas ponad 4000 potencjalnych klientów wyraziło chęć bądź zainteresowaniem autem typu SUV marki Bentley. W związku z tym Bentley planuje sprzedaż tych aut na poziomie 3000 sztuk rocznie.

Premiera nowego auta ma odbyć się na tegorocznych targach w Genewie, już w marcu. Pierwsze dostawy do klientów zaplanowano na początek przyszłego roku.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Bentley chce do 2020 roku podwoić sprzedaż swoich aut, osiągając 20 tys. sprzedanych pojazdów rocznie. Jak chcą to osiągnąć? Wypuścić na rynek SUV-a.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/SUV-Bentley,18728,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-01-09 10:10:08
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij