[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

SUV-ów przybywa

 Wyżej siedzisz - lepiej widzisz. I czujesz się bezpieczniej. Te względy, bliskie szczególnie kierowcom płci pięknej, zdecydowały o popularności niewielkich aut udających z wyglądu terenówki. O napędzie na cztery koła, czy blokadzie mechanizmu różnicowego w przypadku samochodów tego typu mówi się bardzo rzadko. Częściej za to zwraca się uwagę na plastikowe osłony karoserii oraz zwiększony prześwit. I przyciągającą oko stylistykę. Nowość w tej materii szykuje m.in. Chevrolet - jesienią podczas wystawy samochodowej w Paryżu zaprezentuje Traxa. Amerykanie podążyli drogą wyznaczoną przez Malibu - wzięli model Opla (w tamtym przypadku Insignię, a teraz Mokkę), opakowali go w bardziej amerykański (czytaj - ociężały), muskularny design i proponują klientom, dla których niemiecka stylizacja jest zbyt delikatna. Model od początku przyszłego roku ma sukcesywnie pojawiać się na 140 rynkach całego świata. Co ciekawe, Chevrolet nie zamierza sprzedawać go w Stanach Zjednoczonych. Inne nowości, jakie "w temacie" SUV-ów i crossoverów przyniosą kolejne lata, znajdziesz w galerii.

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 239 589 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij