[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

SUV-y: nowości i wizje do 2016 roku

Nowe SUV-y, których nie zobaczysz w polskim internecie – modele premium i tańsze kompaktowe. Oto przegląd nowości na rynku SUV-ów do 2016 roku.

SUV-y i crossovery szturmem zalewają rynek. Producenci proponują coraz to nowe odmiany zapełniając lub tworząc nowe nisze. Oto przegląd SUV-ów, których jeszcze nie ma w sprzedaży lub takich, które wkrótce przejdą face lifting albo zostaną zaprezentowane w nowej odsłonie.

Audi Q2

Na długość nie będzie przekraczać 4,2 m długości. W planach również wersja hybrydowa. Auto trafi na rynek w 2015 roku.

Audi Q4

SUV udający coupe, na bazie modelu Q5. Będzie konkurować z BMW X4. Na rynku już w przyszłym roku.

Audi Q5/Q6

100 kg lżejszy jak również w wersji Plug-In Hybrid.

Audi Q7

Pojawi się na rynku w 2014 roku, ma być aż o 320 kg lżejszy od obecnego.

Audi Q8

Q7 w wersji coupe, zaprezentowany zostanie za 2 lata.

Audi Q9

Model również bazujący na Q7. Ma posiadać systemy, które pozwolą na jazdę bez udziału kierowcy z prędkością nawet 60 km/h.

REKLAMA

REKLAMA

BMW X1

W wersjach podstawowych ma mieć napęd na przednie koła, napęd xDrive za dopłatą.

BMW X3

Ewolucja nie tylko stylistyczna, ale również pod maską - znajdą się tam silniki 3-cylindrowe.

BMW X4

BMW X4 zadebiutuje na salonie samochodowym w Szanghaju w przyszłym roku. Przedział mocy silników to 143-313 KM.

Citroen DS SUV

Zadebiutuje na salonie w Szanghaju w kwietniu, ale na rynek trafi nie wcześniej niż w 2015 roku. Będzie miał około 4.7 metra długości.

Mazda CX-3

Mazda CX-3 - silniki rodem z modelu 3 (w technologii Skyactiv), długość poniżej 4,3 metra, na rynku od 2015 roku.

Opel Antara

Większy w środku następca obecnego modelu w sprzedaży od 2015 roku. Pod maskę trafią silniki wysokoprężne i benzynowe turbo (SIDI).

Skoda Snowman/Fabia SUV

Snowman będzie bazować na nowym Tiguanie, Fabia SUV ma atakować rynki Europy Wschodniej i Chin.

REKLAMA

Mercedes City

Mercedes planuje model mniejszy jeszcze niż GLA - ma mieć poniżej 4 metrów długości i bazować na skróconej płycie klasy A. Auto pojawi się nie wcześniej niż w 2016 roku.

Mercedes GLK

Ma być bardziej aerodynamiczny i korzystać z systemów dostępnych w nowej klasie C.

Mercedes ML Coupe (MLC)

Bazować będzie na modelu ML - do oferty silników trafią jednostki Bluetec, nie zabraknie wersji AMG. Debiut na wiosnę przyszłego roku.

Volkswagen Tiguan/Tiguan Coupe/Tiguan XL

Nowy Tiguan będzie bazować na Golfie VII generacji. Dostępny będzie w trzech wariantach: normalnym, coupe i jako wersja 7-osobowa. Coupe ma konkurować np. z BMW X4.

amis

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 309 800 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij