Salon aut poleasingowych - w końcu kupimy pewne używane?

W Polsce kupno auta używanego to często loteria. Teraz, dzięki pierwszemu salonowi aut poleasingowych, zakup samochodu z drugiej ręki może stać się taką samą przyjemnością, co nowego. Zaznaczmy, że znacznie tańszą przyjemnością.

Salon aut poleasingowych
fot. Marek Adamowicz

LeasePlan - lider rynku wynajmu długoterminowego - otworzył pierwszy w Polsce salon samochodów poleasingowych. Firma twierdzi, że to rozpoczęcie nowej ery na rynku aut używanych. I faktycznie zapowiada się ciekawie, bo być może koszmar związany z zakupem auta z drugiej ręki kończy się po wejściu do salonu.

Na obszarze aż 12 200 m2 umieszczono 320 pojazdów różnych marek. Będzie można tam kupić samochody w wieku od 1 do 5 lat, z niewielkimi przebiegami, pochodzące z polskich salonów. O historię serwisowania i wszelkie dokumenty możemy być spokojni. Auta, które wyjadą z salonu będą umyte i mają "wyglądać jak nowe". Najtańsze mają kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Klient indywidualny będzie mógł odliczyć podatek PCC1, a firma 50% lub 100% podatku w zależności od pojazdu. Warunki są więc bardzo atrakcyjne. Dodatkowym atutem jest elastyczna forma finansowania - od przelewu, przez kredyt, na leasingu kończąc. Można skorzystać również z oferty 11 ubezpieczycieli, znajdujących się na miejscu.

"Zarządzając parkiem ponad 25 tys. pojazdów, co roku dokonujemy zakupu aut nowych, które średnio po 36 miesiącach wracają na rynek. Teraz są one dostępne dla każdego, można je zarówno obejrzeć w salonie, jak i na portalu leaseplan.pl" - mówi Marcin Woźniak, kierownik salonu aut poleasingowych.

Salon LeasePlan znajduje się w Warszawie przy ul. Malowniczej 29. Spośród 320 aut znajdziemy tam pojazdy różnych marek, ze wszystkich segmentów, w tym dostawcze do 3,5 tony.

REKLAMA