Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Samochodowe imiona w rodzinie Hamiltonów

Test Lexusa IS 250 Mimo wrodzonych predyspozycji (m.in. tylny napęd), o żadnych zimowych szaleństwach nie ma mowy - elektronika (VSC) czuwa i nie można jej uśpić.

28 października Craigowi i Sondrze Hamilton z miejscowości Kilgore urodziły się bliźniaki - dziewczynki. Rodzice postanowili nie rezygnować z mody, jaką rozpoczęli, nazywając swoją pierwszą, obecnie 6-letnią córeczkę jako Lexus. Obie córeczki poszerzyły "stajnię" motoryzacyjną - otrzymały one imiona Porsche oraz Audi.

"To nie dlatego, że lubimy samochody" - wyjaśnia Sondra Hamilton. "(Craig) nie jest mechanikiem" - dodaje.

Craig Hamilton ujawnił, iż zawsze podobało mu się imię Porsche i chciał je dać swemu pierwszemu dziecku. Sondra poinformowała, iż wybrała już drugie imię dziewczynce (Marie) i nie podoba się jej kombinacja Porsche Marie.

"Kiedy nie zgodziłam się na Porsche, Craig rozejrzał się i zauważył przejeżdżającego ulicą Lexusa" - opowiada Sonda.

Gdy Hamiltonowie dowiedzieli się, że będą rodzicami bliźniaków, zdecydowali się podtrzymać "samochodową tradycję". Pierwsza od razu otrzymała imię Porsche, w przypadku drugiej rozważali pomiędzy Mercedesem a Audi.

News-Journal.com

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 147 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Biedne dzieci!! Ja swoim dzieciom nigdy bym nie dał takich imion
  ~mateusz.p, 2008-01-07 20:39:37
 • avatar
  zgłoś
  Zdarza się, że rodzice z różnych względów już od kołyski potrafią skomplikować życie swoich dzieci. Dzieje się tak z całą trójką latorośli rodziny Hamiltonów.
  auto motor i sport, 2008-01-07 10:06:13
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij