[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Samochody Volvo od teraz z pakietem stylistycznym Polestar

Producenci samochodów klasy premium oferują pakiety stylistyczne do swoich aut: BMW ma pakiet M Sport, Mercedes pakiet AMG, a Audi S-line. Teraz także w ofercie Volvo znajdziemy takie dodatki - części są sygnowane logo Polestar.

Polestar Performance Parts

To naturalny krok ze strony szwedzkiego producenta samochodów. Po tym jak marka wykupiła firmę Polestar, wcześniej budującą samochody wyścigowe, i stworzyła przy jej pomocy najmocniejsze odmiany swoich modeli (patrz S60 Polestar), nadszedł czas na zaoferowanie klientowi pakietów poprawiających wygląd oraz właściwości jezdne samochodów. Są one oczywiście sygnowane logo Polestar.

W ofercie znajdą się zarówno dodatki stylistyczne karoserii, jak i te monotwane we wnętrzu. Są to więc m.in. chromowane końcówki wydechów, listwy z włókna węglowego, delikatne spojlery i dyfuzory, większe obręcze kół, a także aluminiowe nakładki na pedały czy sportowe gałki dźwigni zmiany biegów.

REKLAMA

Słowo "performance" nie znalazło się w nazwie przypadkiem, ponieważ Volvo oferuje także dodatki poprawiające osiągi i zwiększające frajdę z jazdy. Oprócz znanego już pakietu Polestar, który zwiększa moc i moment obrotowy silnika, znajdziemy teraz także krótsze, sportowe sprężyny, twardsze amortyzatory, sportowe filtry powietrza oraz rozpórkę kielichów.

Gadżety z serii Polestar Performance Parts będzie można zamówić w każdym salonie sprzedaży Volvo do modeli V40, S60, V60 oraz XC60.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 180 100 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij