[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Samochody, które nie mają prawa powstać

Ile wspólnego mają LaFerrari i Multipla albo Chiron i Beetle? Poza przynależnością do tego samego koncernu - zupełnie nic. Zobaczcie więc te zdjęcia!

BMW i8 i Dodge Charger BMW i8 i Dodge Charger

Ktoś w sieci, a konkretnie serwis Clickmechanic.com, wpadł na pomysł zszargania motoryzacyjnych świętości przez stworzenie najbardziej niemożliwych połączeń. Chodzi o zestawienie skrajności, dwóch modeli, które różni dosłownie wszystko. Zobaczcie, jak to wyszło.

BMW i8 i Dodge Charger

BMW i8 to hybrydowy samochód sportowy, kipiący nowoczesnością. Dla prawdziwych "petrolheadów" nigdy nie będzie jednak uznany za prawdziwie rasowe auto. Dlatego postanowiono połączyć go z Dodgem Chargerem. Ten napędzany jest potężnym spalinowym silnikiem V8, rasowo wystawiającym swoje turbo ponad maskę. Dodatkiem w amerykańskim stylu są spoilery i błotniki w stylu NASCAR.

REKLAMA

REKLAMA

Bugatti Chiron i Volkswagen Beetle Bugatti Chiron i Volkswagen Beetle

Bugatti Chiron i Volkswagen Beetle

Bugatti Veyron to samozwańczy król supersamochodów i ucieleśnienie najbardziej ekstremalnych rozwiązań, wśród których wymienić można 16-cylindrowy silnik o mocy 1500 KM, zasilany czterema turbosprężarkami i osiągającym prędkość maksymalną grubo powyżej 400 km/h. Po drugiej stronie znajduje się mały, niepozorny, kultowy Volkswagen Beetle. Zwróćcie uwagę na ten chromowany zderzak, stylowe koła i wydatne nadkola.

REKLAMA

Nissan GT-R i Nissan Juke Nissan GT-R i Nissan Juke

Nissan GT-R i Nissan Juke

Teraz połączenie tego, co skrajne, od jednego producenta. Popularny, nieduży crossover Nissan Juke, który od momentu debiutu zaskakiwał designem, a po drugiej jego stronie ekstremalny Nissan GT-R z mocnym silnikiem V6. Prawda, że to nie wygląda wcale tak strasznie źle? Taki rasowy Nissan Juke - nawet ładniejszy niż oryginał.

REKLAMA

REKLAMA

Ford GT i Ford Raptor Ford GT i Ford Raptor

Ford GT i Ford Raptor

Kolejne rodzinne połączenie, które wygląda zaskakująco dobrze. Rasowy Ford GT, nad którym producent pracował przez dobrych kilka lat, połączony z wołem roboczym - Fordem Raptorem. Powstało coś na kształt buggy. Stylowego buggy.

REKLAMA

Lamborghini Aventador i Lamborghini Tractor Lamborghini Aventador i Lamborghini Tractor

Lamborghini Aventador i Lamborghini Tractor

Wracamy do dziwactw. Tym razem modele, których nie da się zmiksować w przyzwoicie wyglądający pojazd. Lamborghini Aventador - niskie, szerokie, rasowe sportowe superauto oraz... ciągnik rolniczy marki Lamborghini. Co z tego wyszło - oceńcie sami.

REKLAMA

REKLAMA

Ferrari LaFerrari i Fiat Multipla Ferrari LaFerrari i Fiat Multipla

Ferrari LaFerrari i Fiat Multipla

Na koniec wisienka na torcie. Kwintesencja Ferrari, czyli flagowy model LaFerrari - uznawany za jeden z najpiękniejszych samochodów świata. Z drugiej strony mamy jego totalne przeciwieństwo - uznawanego przez wielu, choć naszym zdaniem mocno niedocenianego - Fiata Multiplę. Jeździlibyście?

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij