Seat Alhambra – premiera nowej generacji

Seat, Alhambra
Seat Alhambra
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 66 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Niedługo po premierze VW Sharana w grupie Volkswagena pokazuje się kolejny rodzinny van - Seat Alhambra. Hiszpański producent wprowadza go do oferty z dwulitrowym dieslem o mocy 140 lub 170 KM oraz z dwiema doładowanymi jednostkami benzynowymi - 1.4 TSI o mocy 150 KM i 2.0 TSI o mocy 200 KM. Dostępna ma być również wersja Ecomotive, w której zastosowano system Stop/Start i układ odzyskiwania energii podczas hamowania.

Nowa Alhambra ma być dostępna w dwóch wersjach wyposażenia - Reference i Style. W wyposażeniu standardowym znajdzie się m.in. 7 poduszek powietrznych, układ ABS, elektrycznie odsuwane drzwi boczne, układ monitorujący ciśnienie powietrza w oponach, mocowanie fotelików dziecięcych Isofix, klimatyzacja, elektryczny hamulec postojowy i 5 lub 7 foteli. Wyższa wersja wyposażeniowa oferować będzie dodatkowo trójstrefową klimatyzację, tempomat, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, automatyczne wycieraczki i reflektory doświetlające zakręty. To oczywiście tylko krótki wycinek z długiej listy wyposażenia, która będzie pewnie różnie skonfigurowana na rynki poszczególnych krajów Europy.

Zapraszamy do przejrzenia obszernej galerii zdjęć nowej Alhambry, a w następnym numerze Auto Motor i Sport przedstawimy wrażenia z pierwszych jazd tym modelem.

REKLAMA
Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA