Seat Alhambra przechodzi facelifting

Trzeba mieć sprawne oko, żeby dostrzec większe zmiany w Seacie Alhambrze po faceliftingu. Więcej LED-ów i czystsze silniki - to istotniejsze zmiany.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 62 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Z zewnątrz największą różnicę widać z tyłu. Zawędrowały tam lampy wykonane w technologii LED. Reszta pozostała bez zmian. Ponadto z przodu przemodelowano nieco grill, a felgi mają nowe wzory. I to by było na tyle zmian z zewnątrz. W środku pojawiły się nowe wzory tapicerki oraz paleta kolorów.

REKLAMA

Więcej nowości zagościło na liście wyposażenia dodatkowego. System martwego pola w lusterkach, hamulec pokolizyjny, 6,3-calowy, dotykowy wyświetlacz z funkcją MirrorLink, czy system DCC, regulujący m.in. pracę zawieszenia i układu kierowniczego.

Seat Alhambra facelifting

Hiszpański producent oferuje mniejsze o 15% zużycie paliwa w odświeżonych jednostkach napędowych. Podstawowa jednostka to benzynowe 1.4 TSI 150 KM (wyposażenie Reference 103 500 zł), mocniejsze to już 2-litrówki o mocy 220 KM. Ofertę bardziej popularnych diesli otwiera 1.6 TDI 115 KM, a mocniejsze 2.0 mają 150 lub 184 KM. Wyłączając najsłabszego diesla, wszystkie jednostki napędowe można wyposażyć w skrzynię DSG.

Seat Alhambra po faceliftingu jest już w polskich salonach.

Jak jeździ Seat Alhambra z mocnym dieslem oraz skrzynią DSG? Nasi redakcyjni koledzy sprawdzili to podczas testu.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA