[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Seat Alhambra - samochód nowoczesnej rodziny

Wszechstronny, nowoczesny, dynamiczny i oszczędny – to słowa które, zdaniem producenta, najlepiej oddają charakter Seata Alhambry. Dlaczego Seat Alhambra ma być dobrym wyborem na rodzinne auto?

Seat Alhambra Seat Alhambra

Seata Alhambrę projektowali z myślą o rodzinach inżynierowie z Martorell, którzy sami są rodzicami. Wiedząc, czego potrzebują ci, którzy na co dzień podróżują gromadnie, stworzyli samochód, który pomimo tego, że pomieści siedem osób, wciąż wygląda nowocześnie.

Do tego, dzięki silnikom TSI i TDI, w nowej generacji zużywa do 15 proc. mniej paliwa niż wcześniej.

REKLAMA

REKLAMA

Seat Alhambra Seat Alhambra

Jak na rodzinny samochód przystało, projektanci opracowali ten model priorytetowo traktując przestronność bagażnika i ilość miejsca we wnętrzu, wzbogacając to nowymi technologiami.

Seat udostępnił swoim klientom funkcję MirrorLink, która łączy działanie smartfona z ekranem samochodu, dzięki któremu kierowca może korzystać ze swojego telefonu za pośrednictwem wyświetlacza na desce rozdzielczej.

REKLAMA

Seat Alhambra Seat Alhambra

Oprócz tego, nowa technologia wsparła również wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa. Alhambra zyskała m.in. hamulec pokolizyjny, czujnik martwego pola i Asystenta Parkowania 3 generacji, który ostrzega przed zbliżającym się samochodem podczas wyjeżdżania z miejsca parkingowego.

Dla większej przyjemności z jazdy Alhambra będzie również wyposażona w adaptacyjne zawieszenie DCC z możliwością ustawienia trybu jazdy na komfortowy lub sportowy. Dzięki bogatemu wyposażeniu i dynamicznie ukierunkowanej naturze, w tym aucie każda chwila i każdy kilometr mają sprawiać radość nie tylko kierowcy, ale także – a może przede wszystkim – pasażerom.

REKLAMA

REKLAMA

Seat Alhambra Seat Alhambra

Seat Alhambra ma pod maską generację nowych silników – do 15 proc. oszczędniejszych i wydajniejszych, spełniających normy Euro 6. Wśród ekonomicznych, a zarazem dynamicznych diesli, do wyboru będą jednostki 2.0 TDI o mocy 150 KM lub 184 KM.

Dwa silniki TSI będą miały w zanadrzu moc 150 KM i 220 KM. Wybrane wersje będą oferowane z dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów DSG, a wariant 2.0 TDI/150 KM będzie dostępny z napędem 4Drive.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 106 600 PLN
Dostępne nadwozia: van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij