[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Seat Arona - auto dla każdego

Seat Arona to pierwszy model hiszpańskiej marki w segmencie A0. Arona jest pierwszym crossoverem stworzonym na platformie MQB A0.

Seat Arona Seat Arona

Nowoczesna płyta podłogowa zapewnia znakomite właściwości jezdne. Jednocześnie w ofercie Arony dostępna jest gama dynamicznych i oszczędnych silników.

Arona to idealna propozycja dla wszystkich miłośników nowych technologii. To pierwszy crossover koncernu Volkswagen, który skonstruowany został na nowo opracowanej modułowej platformie MQB A0.

Wykorzystany już w Ibizie piątej generacji, koncept MQB A0 stanowi krok naprzód względem rozwiązania stosowanego do tej pory. Dzięki użyciu zwiększonej liczby elementów formowanych przy bardzo wysokich temperaturach, konstrukcja stała się teraz jeszcze sztywniejsza i lżejsza. A to oznacza same korzyści dla posiadaczy Arony.

REKLAMA

REKLAMA

Seat Arona Seat Arona

Najważniejsze z nich to lepsze osiągi, niższe zapotrzebowanie na paliwo oraz wyższa dynamika podczas jazdy. W rezultacie nowy Seat na drodze okazuje się zwinny, bezpieczny, stabilny i jednocześnie wygodny. Świetnie łączy "ogień z wodą", zapewniając jednocześnie wysoki komfort i ogromną radość z każdego pokonanego kilometra.

Wszystkie dynamiczne możliwości Arony są przydatne w odmianach o mocy ponad 100 KM. Seryjnie wyposażone w mechanizm różnicowy, który dba o jak najlepszą trakcję, wyróżniają się jeszcze lepszą skutecznością podczas pokonywania zakrętów.

REKLAMA

Seat Arona Seat Arona

Samochód dla każdego

Arona, tak jak inne modele Seata, oferowana jest w czterech wersjach wyposażenia. To Reference, Style oraz FR i Xcellence. Warianty Xcellence i FR są dostępne w tej samej cenie, ale przeznaczone dla różnych odbiorców.

Pierwszy celuje w grupę klientów oczekujących od samochodu elegancji i komfortu, drugi ma bardziej sportowy styl. Mimo różnego przeznaczenia obie wersje wyróżniają się bogatym wyposażeniem.

Ich właścicieli ucieszą więc dzienne światła LED, nastrojowe dwukolorowe oświetlenie diodowe kabiny (czerwone i białe), tylne czujniki parkowania, tempomat oraz układ wykrywania zmęczenia kierowcy.

REKLAMA

REKLAMA

Seat Arona Seat Arona

O charakter wersji Xcellence dbają 16-calowe obręcze z lekkich stopów, chromowana osłona chłodnicy oraz listwa pomiędzy oknami i bocznymi drzwiami, płynnie przechodząca na tylny słupek. Wewnątrz można zauważyć detale wyróżnione na biało oraz charakterystyczny styl konsoli środkowej, paneli drzwi, kierownicy i deski rozdzielczej.

Wariant FR jest dostępny w dwóch wersjach zawieszenia – normalnym i sportowym – oraz z układem SEAT Drive Profile, pozwalającym na wybór jednego z czterech trybów jazdy. Są to: Normal, Sport, Eco oraz Individual.

FR wyróżnia się także 18-calowymi obręczami z lekkich stopów, osłoną chłodnicy oraz tylnym zderzakiem – wszystkie te elementy opracowano specjalnie z myślą o tej wersji. Wewnątrz odmiany FR znalazły się sportowe fotele i deska rozdzielcza wykończona w kolorze czarnym.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 73 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij