[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Seat Arona: tajemnica litery X

Projektanci samochodów stosują różne sztuczki, dzięki którym kolejne modele, choć na pierwszy rzut oka wyglądają podobnie, różnią się i przyciągają wzrok. Czym zaskakuje kuzyn dobrze znanej Ibizy? Własną, wyjątkową tożsamością i wyjątkowym designem spod znaku litery „X”.

Seat Arona Seat Arona

Seat Arona to miejskie auto z off-roadowym charakterem, wyróżniające się młodzieżową, dynamiczną naturą. Sam przód auta ma – w zamyśle projektantów – zdradzać jego potencjał. Z kolei o bezpieczeństwie i stabilności zapewniać ma masywna maska. W połączeniu z podniesionym prześwitem, Arona to samochód, który jest gotowy najbardziej wymagające szlaki.

Litera „X”

Kompaktowego modelu Seata nie da się nie zauważyć. Wyrazisty charakter podkreśla choćby dająca efekt trójwymiarowości osłona chłodnicy wraz z reflektorami w technologii LED, które generują snop światła o temperaturze dziennej, zapewniające znakomitą widoczność po zmroku.

Lampy Arony o charakterystycznym, trójkątnym kształcie, niczym „oczy” pojazdu symbolizują skupienie na drodze i są rozpoznawalne z dużej odległości.

REKLAMA

Seat Arona Seat Arona

Na słupku dachowym Arony wygrawerowana została litera „X”. Ma ona akcentować swoją przynależność do modeli o uterenowionej estetyce i podkreślać mariaż klasycznego modelu miejskiego z off-roadową naturą SUV-a. Co jeszcze oznacza „X”?

Projektanci zastosowali wyjątkowy trick. Przednia część SEAT-a Arony układa się właśnie w tę literę. Dzięki temu każdy kto spojrzy na samochód, ma odczucie że to auto wyższe i bardziej postawne niż w przypadku hatchbacka.

Seat Arona Seat Arona

Arona ma wyraźnie crossoverowy charakter. Dolna część zderzaków, nadkola i progi wykończone są szarym plastikiem. Relingi i ochronne elementy zderzaków powstały natomiast z aluminium.

Seat Arona to auto, które swoją rzeźbą doskonale oddaje charakter producenta oraz energię Barcelony - miasta, które nieustannie inspiruje projektantów Seata.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 70 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij