Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Seat IBX – będzie hiszpański SUV? (wideo)

W 2006 roku na Salonie we Frankfurcie Seat zaprezentował koncepcyjny model Tribu. Teraz przywiózł do Genewy jego rozwinięcie, przygotowane zgodnie z aktualną myślą stylistyczną - model IBX. Czy Hiszpanie planują wprowadzenie do oferty SUV-a, tego oficjalnie nie mówią, ale w genewskich kuluarach można było zasłyszeć opinię, że IBX ma szanse na wejście do produkcji, choć mogłoby to skomplikować sytuację w Grupie Volkswagena, w której jest już VW Tiguan, niebawem dołączy do niego Audi Q3, a za jakiś czas Porsche Cajun. O ile w tym ostatnim ciężko upatrywać rywala Seata, pozostałym może podbierać klientów.

Patrząc na IBX możemy dotrzeć wiele punktów wspólnych ze stylizacją najnowszej Ibizy. Być może z IBXa można próbować odczytać jak będzie wyglądać Ibiza po liftingu, który zapewne czeka ją w przyszłym roku.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 48 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Niejeden model Seata teoretycznie miałby konkurować z VW. Ibiza nie dorównuje Polo, Exeo Passatowi. Podobnie byłoby i tutaj. Tiguan to bodajże najlepiej sprzedający się mały SUV w Europie.
  ~hubal, 2011-03-04 21:31:56
 • avatar
  zgłoś
  Jeśli w ogóle wprowadzą takiego SUV - a to zapewne Seat wystylizuje nieco po swojemu, dorzucą jakieś silniki z Tiguana i będą sprzedawać po cenie niższej niż VW (przecież das Auto ma być tym najbardziej top).
  ~Samuraj, 2011-03-04 21:05:30
 • avatar
  zgłoś
  VW ma chyba problem z tożsamością Seata w grupie; miało być na sportowo z nowinkami technicznymi są odgrzewane kotlety (EXEO ) a cenowo sa wyżej od Skody. Ten suw to pewnie będzie Tiguan i to jeszcze wyposażony w słabsze silniki za wyższą cenę. W Polsce dobrze widać po statystykach sprzedażowych na jakiej równi pochyłej w dół znajduje się Seat.
  krzysiek29, 2011-03-04 09:27:19
 • avatar
  zgłoś
  Hiszpanie z Grupy Volkswagena zaprezentowali koncepcyjnego SUV-a.
  auto motor i sport, 2011-03-04 07:25:15
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij