[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Seat Leon Cupra AWD - najmocniejszy w historii

Oto najmocniejszy, seryjny Leon Cupra. Seat odświeżył topową wersję swojego kompaktowego modelu i dodał do niego m.in. 10 KM ekstra.

Seat Leon Cupra Seat Leon Cupra i Cupra ST 2017

Tak jak i w zwykłych wersjach Leona po face liftingu, tak i w Leonie Cupra mamy nowy wzór zderzaków. Do tego auto ma nowe wnętrze reflektorów i wzory obręczy kół. W kabinie największą nowością jest 8-calowy ekran dotykowy oraz możliwość ładowania teflonu bez przewodowo.

W aucie nie zabraknie także dostępu do Android Auto i Apple CarPlay. Tradycyjna dźwignia hamulca ręcznego została zastąpiona elektrycznym przyciskiem.

REKLAMA

Na pokładzie nowy Leon Cupra może mieć szereg systemów bezpieczeństwa:

  • Lane Assist,
  • Traffic Jam Assist,
  • Pedestrian Protection,
  • Adaptive Cruise Control

Najważniejsze zmiany to te mechaniczne. Seat wzmocnił silnik 2.0 TSI o dodatkowe 10 KM. Teraz Cupra oferuje kierowcy okrągłe 300 KM mocy oraz wyższy o 30 Nm maksymalny moment obrotowy - 380 Nm. To jednak nie wszystko, gdyż Leon Cupra ST będzie oferowany z napędem 4x4 w parze z dwusprzęgłową przekładnią. Układ napędowy, w którym siła jest przekazywana na obie osie został przeczepiony z Volkswagena Golfa R.

Seat Leon Cupra i Cupra ST 2017

Seat Leon Cupra już w standardzie ma adaptacyjne zawieszenie DCC, progresywny układ kierowniczy oraz elektroniczny samoblokujący się mechanizm różnicowy.

Odświeżona, topowa wersja Leona do sprzedaży trafi w lutym 2017. Cena na razie nie jest znana. W przyszłym roku do oferty Seata ma również trafić najmocniejszy wariant Seata Ateki, który pod szyldem Cupra także powinien oferować 300 KM. Choć nie wykluczone jest, że inżynierowie wzmocnią dwulitrowy motor TSI.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 59 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij