REKLAMA

Seat Leon Cupra R - znamy cenę

Seat Leon Cupra R ma 310 KM mocy, matowy lakier, poszerzone nadwozie, detale w kolorze miedzi i dodatki z włókna węglowego. Teraz poznaliśmy też cenę limitowanego hot-hatcha.

Seat Leon Cupra R
Seat Leon Cupra R
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 155 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Nowy Seat Leon Cupra R o mocy 310 KM to obecnie najmocniejszy samochód hiszpańskiej marki. Leon Cupra R jest również autem wyjątkowym, bo jego produkcja obejmuje jedynie 799 sztuk. Ten model Seata jest już w Polsce, dostępny w cenie od 182 100 zł.

Seat Leon Cupra R dostępny jest w dwóch wariantach: 310 KM z 6-biegową manualną skrzynią biegów (tych aut powstanie 499 egzemplarzy) oraz 300 KM z 7-stopniową automatyczną skrzynią biegów (w tym przypadku zbudowanych zostanie 300 aut).

Ceny modelu przedstawiają się następująco:

  • 2.0 TSI Start&Stop 310 KM: 182 100 zł,
  • 2.0 TSI Start&Stop 300 KM DSG: 187 500 zł.

REKLAMA

REKLAMA

Seat Leon Cupra R
Seat Leon Cupra R

Seat Leon Cupra R wyróżnia się aerodynamicznym pakietem z elementami z włókna węglowego na nadwoziu i nowymi spojlerami. Siła docisku auta została zwiększona o 12,5 proc. O znakomitą przyczepność  dba elektronicznie sterowana mechaniczna blokada mechanizmu różnicowego.

Całości dopełniają liczne wstawki w kolorze miedzi, obejmujące m.in. lusterka zewnętrzne czy specjalnie zaprojektowane obręcze ze stopu metali lekkich. Podobne wstawki znalazły się w kabinie, razem z obszytymi Alcantarą kierownicą i drążkiem zmiany biegów, biało-czarnymi wskaźnikami zegarów i elementami z włókna węglowego.

Podkreśleniem ekskluzywnej edycji tego modelu będzie wygrawerowany przy dźwigni skrzyni biegów indywidualny numer modelu.

REKLAMA

Seat Leon Cupra R
Seat Leon Cupra R

Leona Cupra R zamówić będzie można w ramach zamkniętego procesu sprzedaży, w ramach którego sieć dealerska Seata zaoferuje auto największym miłośnikom marki. Egzemplarze Cupry R nie będą także eksponowane w salonach dealerskich – dzięki temu każdy właściciel będzie miał pewność, że jest pierwszą i jedyną osobą prowadzącą swoje wyjątkowe auto.

W ramach zamówienia każdy właściciel Leona Cupra R otrzyma również zaproszenie na szkolenie z doskonalenia techniki jazdy autem sportowym, które odbędzie się na torze wyścigowym na przełomie maja i czerwca.

Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA