[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Seat Leon Cupra R - znamy cenę

Seat Leon Cupra R ma 310 KM mocy, matowy lakier, poszerzone nadwozie, detale w kolorze miedzi i dodatki z włókna węglowego. Teraz poznaliśmy też cenę limitowanego hot-hatcha.

Seat Leon Cupra R Seat Leon Cupra R

Nowy Seat Leon Cupra R o mocy 310 KM to obecnie najmocniejszy samochód hiszpańskiej marki. Leon Cupra R jest również autem wyjątkowym, bo jego produkcja obejmuje jedynie 799 sztuk. Ten model Seata jest już w Polsce, dostępny w cenie od 182 100 zł.

Seat Leon Cupra R dostępny jest w dwóch wariantach: 310 KM z 6-biegową manualną skrzynią biegów (tych aut powstanie 499 egzemplarzy) oraz 300 KM z 7-stopniową automatyczną skrzynią biegów (w tym przypadku zbudowanych zostanie 300 aut).

Ceny modelu przedstawiają się następująco:

  • 2.0 TSI Start&Stop 310 KM: 182 100 zł,
  • 2.0 TSI Start&Stop 300 KM DSG: 187 500 zł.

REKLAMA

REKLAMA

Seat Leon Cupra R Seat Leon Cupra R

Seat Leon Cupra R wyróżnia się aerodynamicznym pakietem z elementami z włókna węglowego na nadwoziu i nowymi spojlerami. Siła docisku auta została zwiększona o 12,5 proc. O znakomitą przyczepność  dba elektronicznie sterowana mechaniczna blokada mechanizmu różnicowego.

Całości dopełniają liczne wstawki w kolorze miedzi, obejmujące m.in. lusterka zewnętrzne czy specjalnie zaprojektowane obręcze ze stopu metali lekkich. Podobne wstawki znalazły się w kabinie, razem z obszytymi Alcantarą kierownicą i drążkiem zmiany biegów, biało-czarnymi wskaźnikami zegarów i elementami z włókna węglowego.

Podkreśleniem ekskluzywnej edycji tego modelu będzie wygrawerowany przy dźwigni skrzyni biegów indywidualny numer modelu.

REKLAMA

Seat Leon Cupra R Seat Leon Cupra R

Leona Cupra R zamówić będzie można w ramach zamkniętego procesu sprzedaży, w ramach którego sieć dealerska Seata zaoferuje auto największym miłośnikom marki. Egzemplarze Cupry R nie będą także eksponowane w salonach dealerskich – dzięki temu każdy właściciel będzie miał pewność, że jest pierwszą i jedyną osobą prowadzącą swoje wyjątkowe auto.

W ramach zamówienia każdy właściciel Leona Cupra R otrzyma również zaproszenie na szkolenie z doskonalenia techniki jazdy autem sportowym, które odbędzie się na torze wyścigowym na przełomie maja i czerwca.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 59 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij