[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Seat Leon Cupra ST Carbon – dużo ponad 300 KM w kombi

Seat podkreśla swoje sportowe ambicje, prezentując limitowaną wersję „rodzinnej torpedy”, jaką jest Leon Cupra ST. Ta nazywa się Carbon i jak nietrudno się domyślić, znajdziemy w niej elementy wykonane z włókna węglowego.

Seat Leon Cupra ST Carbon Seat Leon Cupra ST Carbon

Seat Leon Cupra ST Carbon jest podrasowanym – głównie wizualnie – wariantem Leona Cupry ST, który sam w sobie nie rzuca się w oczy agresywnym wyglądem, ale wprawne oko zauważy kilka sportowych detali.

Wersja Carbon dodaje Leonowi więcej drapieżnego charakteru. Nowa odsłona Cupry wzbogacona jest o pakiet aerodynamiczny z elementami włókna węglowego, który nadaje samochodowi więcej wyrazistości i podkreśla jego dynamiczną naturę.

REKLAMA

Seat Leon Cupra ST Carbon Seat Leon Cupra ST Carbon

Jednym ze znaków rozpoznawczych wersji Carbon są cztery imponujące rury wydechowe. Poza tym wersję Carbon wyróżnia jeszcze kilka elementów:

  • pakiet aerodynamiczny, który obejmuje spojler przedniego zderzaka, zewnętrzne listwy progowe oraz wykonany z włókna węglowego dyfuzor,
  • pakiet Performance – z unikalnymi 19-calowymi obręczami oraz potężnym układem hamulcowym Brembo z czerwonymi zaciskami,
  • układ wydechowy, który wzmacnia imponujący dźwięk Cupry i zakończony jest dwiema podwójnymi końcówkami, umieszczonymi po obu stronach dyfuzora.

Wewnątrz limitowana edycja Seata Leona Cupra ST wyposażona jest w fotele kubełkowe i "wirtualny kokpit" Seata.

Seat Leon Cupra ST Carbon Seat Leon Cupra ST Carbon

Kierowcy mogą wybierać spośród następujących kolorów lakieru: Desire Red, Mystery Blue, Nevada White, Pyrenees Grey, Midnight Black.

Ekskluzywna wersja Carbon będzie dostępna wyłącznie na kilku wybranych rynkach świata. Te auta nabyć będzie można w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Finlandii, Luksemburgu, Czechach i Polsce.

Seat Leon Cupra ST Carbon Seat Leon Cupra ST Carbon

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że samochód ma mieć "ponad 300 KM mocy". Co więcej, chodzić może nawet o wartości na poziomie... 370 KM! Wszystko za sprawą profesjonalnego pakietu tuningowego jednej ze znanych, międzynarodowych firm tuningowych. Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji, bo to oznaczałyby prawdziwą bestię!

Seat Leon Cupra ST Carbon Seat Leon Cupra ST Carbon

Jeśli chodzi o cenę, wciąż nie dostaliśmy oficjalnego potwierdzenia, ale można się spodziewać bazowej kwoty na poziomie 200 tys. złotych. To sporo, jak za kompaktowe kombi, nawet z tak mocnym silnikiem, ale faktem jest, że samochód będzie mocno limitowany i po prostu wyjątkowy.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 59 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij