[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Seat Leon Cupra ST w wersji Carbon

Seat przygotował specjalną, limitowaną edycję Leona Cupry ST. Nazywa się Carbon i jak sama nazwa wskazuje, wyposażona jest w elementy z włókna węglowego. Jak prezentuje się "karbonowe kombi"?

Seat Leon Cupra ST Carbon Seat Leon Cupra ST Carbon

Seat Leon Cupra ST nie rzuca się w oczy agresywnym wyglądem, ale wprawne oko zauważy kilka sportowych detali. Teraz można ich mieć na swoim aucie nieco więcej, za sprawą pakietu Carbon.

Za sprawą nowej wersji specjalnej Carbon samochód zyskuje więcej drapieżnego charakteru. Nowa odsłona Cupry wzbogacona jest o pakiet aerodynamiczny z elementami włókna węglowego, który nadaje samochodowi więcej wyrazistości i podkreśla jego dynamiczną naturę.

REKLAMA

REKLAMA

Seat Leon Cupra ST Carbon Seat Leon Cupra ST Carbon

Jednym ze znaków rozpoznawczych wersji Carbon są cztery imponujące rury wydechowe. Poza tym wersję Carbon wyróżnia jeszcze kilka elementów:

  • pakiet aerodynamiczny, który obejmuje spojler przedniego zderzaka, zewnętrzne listwy progowe oraz wykonany z włókna węglowego dyfuzor,
  • pakiet Performance – z unikalnymi 19-calowymi obręczami oraz potężnym układem hamulcowym Brembo z czerwonymi zaciskami,
  • układ wydechowy, który wzmacnia imponujący dźwięk CUPRY i zakończony jest dwiema podwójnymi końcówkami, umieszczonymi po obu stronach dyfuzora.

Wewnątrz limitowana edycja Seata Leona Cupra ST wyposażona jest w fotele kubełkowe i "wirtualny kokpit" Seata.

REKLAMA

Seat Leon Cupra ST Carbon Seat Leon Cupra ST Carbon

Kierowcy mogą wybierać spośród następujących kolorów lakieru: Desire Red, Mystery Blue, Nevada White, Pyrenees Grey, Midnight Black.

Ekskluzywna wersja Carbon będzie dostępna wyłącznie na kilku wybranych rynkach świata. Te auta nabyć będzie można w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Finlandii, Luksemburgu, Czechach i Polsce.

REKLAMA

REKLAMA

Seat Leon Cupra ST Carbon Seat Leon Cupra ST Carbon

Seata Leona Cuprę ST Carbon będzie można zamówić w salonach Seata już w czerwcu. Polska cena jeszcze nie jest znana.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij