Seat przygotował specjalną, limitowaną edycję Leona Cupry ST. Nazywa się Carbon i jak sama nazwa wskazuje, wyposażona jest w elementy z włókna węglowego. Jak prezentuje się "karbonowe kombi"?
Seat Leon Cupra ST nie rzuca się w oczy agresywnym wyglądem, ale wprawne oko zauważy kilka sportowych detali. Teraz można ich mieć na swoim aucie nieco więcej, za sprawą pakietu Carbon.
Za sprawą nowej wersji specjalnej Carbon samochód zyskuje więcej drapieżnego charakteru. Nowa odsłona Cupry wzbogacona jest o pakiet aerodynamiczny z elementami włókna węglowego, który nadaje samochodowi więcej wyrazistości i podkreśla jego dynamiczną naturę.
REKLAMA
REKLAMA
Materiały prasowe
Seat Leon Cupra ST Carbon
Jednym ze znaków rozpoznawczych wersji Carbon są cztery imponujące rury wydechowe. Poza tym wersję Carbon wyróżnia jeszcze kilka elementów:
pakiet aerodynamiczny, który obejmuje spojler przedniego zderzaka, zewnętrzne listwy progowe oraz wykonany z włókna węglowego dyfuzor,
pakiet Performance – z unikalnymi 19-calowymi obręczami oraz potężnym układem hamulcowym Brembo z czerwonymi zaciskami,
układ wydechowy, który wzmacnia imponujący dźwięk CUPRY i zakończony jest dwiema podwójnymi końcówkami, umieszczonymi po obu stronach dyfuzora.
Wewnątrz limitowana edycja Seata Leona Cupra ST wyposażona jest w fotele kubełkowe i "wirtualny kokpit" Seata.
Kierowcy mogą wybierać spośród następujących kolorów lakieru: Desire Red, Mystery Blue, Nevada White, Pyrenees Grey, Midnight Black.
Ekskluzywna wersja Carbon będzie dostępna wyłącznie na kilku wybranych rynkach świata. Te auta nabyć będzie można w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Finlandii, Luksemburgu, Czechach i Polsce.
REKLAMA
REKLAMA
Materiały prasowe
Seat Leon Cupra ST Carbon
Seata Leona Cuprę ST Carbon będzie można zamówić w salonach Seata już w czerwcu. Polska cena jeszcze nie jest znana.
Quattroporte – nazwa tego modelu Maserati wypowiadana na głos wybrzmiewa prawie tak dobrze jak dźwięk silnika V8, który go napędza. To nie byle jaka wersja tej limuzyny – to Trofeo, czyli najmocniejsze i najszybsze Quattroporte w historii Maserati.
Z danych Centralnej Ewidencji Pojazdów wynika, że do końca 2020 roku w Polsce zarejestrowanych było w sumie nieco ponad 20 tys. aut elektrycznych i hybryd plug-in.
Skoda Kushaq to kolejny SUV w ofercie czeskiej marki. Od razu jednak musimy wspomnieć o tym, że nie będzie dostępna w Europie, bowiem głównym rynkiem będą dla niej Indie.
Mazda MX-30 i Peugeot e-2008 to pod wieloma względami podobne, ale jednak bardzo różne elektryczne SUV-y. Za MX-30 stoi wyrazista i odważna filozofia, z kolei e-2008 ma być modnym, ale praktycznym autem na co dzień. Postanowiliśmy je porównać i wydobyć najważniejsze zalety i wady.
Porsche Taycan z napędem na tylną oś i mocą 326 KM debiutuje w europejskiej ofercie jako najtańszy sposób na jazdę sportowym elektrycznym samochodem z górnej półki. Znamy już cenę.
Francuskie media zaalarmowały, że po brexicie brytyjscy kierowcy wymknęli się spod obiektywów fotoradarów krajów UE, bo póki co przestał działać system wymiany danych.
Chcesz przeznaczyć na ciekawie wyglądającego SUV-a nie więcej niż 165 tys. zł? Mamy dla ciebie odmienne konstrukcyjnie propozycje dwóch ambitnych marek. Napędzana klasycznym wolnossącym silnikiem Mazda CX-5 zaparkowała obok hybrydowego Hyundaia Santa Fe.
REKLAMA
Ups... widzimy, że masz AdBlocka.
Nasz serwis jest dostępny całkowicie bezpłatnie, ale żeby taki mógł pozostać, musimy wyświetlać na nim reklamy. Jeśli cenisz naszą pracę, dodaj tę stronę do wyjątków. Nie musisz wchodzić w ustawienia przeglądarki. Wystarczy kliknąć poniżej.
Komentarze
~Olek34, 2018-06-12 15:30:11
Potwierdzenie zgłoszenia naruszenia regulaminu
Czy zgłoszony wpis zawiera treści niezgodne z regulaminem?