[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Seat Leon ST - najpiękniejsze kombi w klasie

Perfekcyjne proporcje, dynamiczny design oraz niezwykła pojemność – to cechy, które doskonale łączy w sobie Seat Leon ST.

Seat Leon ST Seat Leon ST

Trzeci członek rodziny modeli Leona to bardzo dynamicznie zaprojektowane kombi, noszące nazwę ST (Sport Tourer). Jego porywający, sportowy charakter nie wyklucza wyjątkowej użyteczności, którą z powodzeniem można wykorzystywać na co dzień. Samochód oferuje aż 587 l pojemności bagażnika, z możliwością powiększenia do nawet 1 470 l.

Design Leona ST jest pełen temperamentu i pozostaje spójny z przyjętą przez markę stylistyką. Oprócz doskonałego wyglądu, samochód gwarantuje także wysoką jakość wykonania. Wnętrze zostało wykończone materiałami z najwyższej półki. Deska rozdzielcza jest bardzo czytelna, a obsługa wszystkich funkcji nie sprawi problemów żadnemu kierowcy.

- Nikt nie musi już wybierać pomiędzy sportowym charakterem a praktycznym zastosowaniem. Leon ST oferuje jedno i drugie – mówi Jürgen Stackmann, Prezes i Dyrektor generalny marki Seat. - Ten samochód zaskakuje swoją funkcjonalnością, pozostając bardzo dynamiczny, a dzięki uczciwej cenie, wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Podobnie jak modele Leon 5D i Leon SC, wersja ST prezentuje wszystkie najlepsze cechy naszej marki - dodaje Stackmann

REKLAMA

REKLAMA

Seat Leon ST Seat Leon ST

Jak na sportowe kombi przystało, Leon ST jest bardzo bogato wyposażony. Adaptacyjne podwozie DCC umożliwia dostosowanie pracy zawieszenia do własnych potrzeb (Sport, Comfort, Eco lub Individual) i podkreśla dynamiczną stronę tego auta. Aktywny tempomat ACC potrafi utrzymywać stałą odległość od poprzedzającego pojazdu, bez ingerencji kierowcy. W połączeniu ze skrzynią DSG stanowi bardzo przydatne rozwiązanie, zwłaszcza podczas jazdy na autostradzie.

Seat Leon ST dostępny jest z bardzo dynamicznymi silnikami, które uwydatniają jego temperament. Wśród jednostek benzynowych znajdują się: 1.2 TSI o mocy 85 lub 105 KM, 1.4 TSI dający 122 lub 140 KM oraz 1.8 TSI, z którego wykrzesano aż 180 KM. Pośród diesli dostępne są: 90-konny 1.6 TDI oraz 150- lub 185-konny 2.0 TDI. Każdy z tych silników gwarantuje niezapomniane wrażenia z jazdy nawet przy rozsądnym spalaniu wynoszącym średnio już od 4,1 l/100 km.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 59 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij