Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Seat SportCoupe "Bocanegra" - nowa Ibiza?

Seat SportCoupe Seat SportCoupe "Bocanegra" - to zapowiedź nowej Ibizy, której premiera nastąpi już wkrótce

Prototyp Seata ma wskazywać drogę, jaką Hiszpanie podążą w niedalekiej przyszłości. Jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy całkowicie nowa Ibiza, a w przyszłym - duża limuzyna. Oba auta ma łączyć piękny, sportowy design.

"Seat SportCoupe "Bocanegra" to sportowy prototyp, który ma podnieść prestiż naszej marki. Auto ma być przedsmakiem tego, co zrobimy z marką Seat w ciągu najbliższych kilku lat" - powiedział Erich Schmitt, prezes Seata.

"Bocanegra" to niewielkie, 4-metrowe coupe, oferujące jednocześnie sportowe doznania z jazdy, funkcjonalność i wysoki poziom bezpieczeństwa. Jego nazwa pochodzi od czarnego wlotu powietrza, w który jakby wcinają się "ostre" lampy przednie, wyposażone w technikę LED.

Pod maską prototypu pręży się 1,4-litrowy silnik TSI, współpracujący z nowiutką, jeszcze szybszą, siedmiobiegową, dwusprzęgłową skrzynią DSG. Coupe Seata zaopatrzono w niskoprofilowe opony o rozmiarze 235/35 R19.

Źródło: Informacja własna

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 63 400 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Hiszpańska marka coraz odważniej spogląda w przyszłość. Seat "Bocanegra" to zapowiedź nie pierwszego coupe ze znaczkiem "S" na osłonie chłodnicy, a całkiem nowej Ibizy.
    auto motor i sport, 2008-03-04 11:28:48
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij