REKLAMA

Seat Tarraco coraz bliżej premiery – pierwsze opinie

Beastlie, stupenda, magnifique, schön, enorme. Różne przymiotniki, różne języki, ale jedno znaczenie. Seat wybrał i zaprosił dziesięć osób z całego świata, aby mogły wziąć udział w wyjątkowej przedpremierowej prezentacji najnowszego modelu marki – Seata Tarraco. Jakie były ich pierwsze wrażenia?

Seat Tarraco
Seat Tarraco
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 125 600 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Po otrzymaniu oficjalnych zaproszeń do fabryki w Martorell, na miłośników Seata czekała ogromna niespodzianka. Zanim weszli do słabo oświetlonego pomieszczenia, otrzymali bardzo enigmatyczne instrukcje: „Wejdź do środka, zajmij miejsce i ciesz się doświadczeniem”.

Zmieniając się w parach, goście weszli do audytorium, gdzie znajdowało się tylko kilka krzeseł. „Dlaczego tu jest tak ciemno? Nic nie widzę” – mówił jeden z zaskoczonych uczestników. „Co tu się dzieje?” - pytał kolejny, zasiadając na wybranym miejscu.

Tylko dla wybranych

Ciemna płachta, przykrywająca samochód, zostaje ściągnięta, aby ukazać im niespodziankę. – Cóż za elegancka sylwetka – jest oszałamiająca – mówił jeden z fanów. Oprócz innowacyjnego designu, goście zwracali też uwagę na gabaryty nowego modelu. – Jest znacznie większy niż oczekiwałem – dodaje francuski uczestnik. – Po prostu MUSZĘ go mieć – podkreśla miłośniczka z Wielkiej Brytanii, która na to wydarzenie zabrała także swoją córkę.

REKLAMA

REKLAMA

Triada SUV-ów Seata

Tarraco, czyli łacińska nazwa Tarragony, jest pierwszym modelem marki Seat, którego nazwa została wybrana w drodze głosowania. Ponad 146 000 uczestników brało udział w końcowej fazie konkursu #SeatseekingName.

Seat Tarraco, który zadebiutuje już 18 września w Tarragonie, dopełnia gamę SUV-ów hiszpańskiego producenta. Do tej pory w portfolio produktów znajdują się modele Ateca i Arona.

Premiera nowego modelu to kontynuacja ofensywy produktowej rozpoczętej dwa lata temu modelem Ateca, do którego dołączyły Leon po faceliftingu, piąta generacja Ibizy i crossover Arona. Seat Tarraco będzie dostępny na rynku już pod koniec bieżącego roku.

Zobacz także:

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA