[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Seat Tarraco coraz bliżej premiery – pierwsze opinie

Beastlie, stupenda, magnifique, schön, enorme. Różne przymiotniki, różne języki, ale jedno znaczenie. Seat wybrał i zaprosił dziesięć osób z całego świata, aby mogły wziąć udział w wyjątkowej przedpremierowej prezentacji najnowszego modelu marki – Seata Tarraco. Jakie były ich pierwsze wrażenia?

Seat Tarraco Seat Tarraco

Po otrzymaniu oficjalnych zaproszeń do fabryki w Martorell, na miłośników Seata czekała ogromna niespodzianka. Zanim weszli do słabo oświetlonego pomieszczenia, otrzymali bardzo enigmatyczne instrukcje: „Wejdź do środka, zajmij miejsce i ciesz się doświadczeniem”.

Zmieniając się w parach, goście weszli do audytorium, gdzie znajdowało się tylko kilka krzeseł. „Dlaczego tu jest tak ciemno? Nic nie widzę” – mówił jeden z zaskoczonych uczestników. „Co tu się dzieje?” - pytał kolejny, zasiadając na wybranym miejscu.

Tylko dla wybranych

Ciemna płachta, przykrywająca samochód, zostaje ściągnięta, aby ukazać im niespodziankę. – Cóż za elegancka sylwetka – jest oszałamiająca – mówił jeden z fanów. Oprócz innowacyjnego designu, goście zwracali też uwagę na gabaryty nowego modelu. – Jest znacznie większy niż oczekiwałem – dodaje francuski uczestnik. – Po prostu MUSZĘ go mieć – podkreśla miłośniczka z Wielkiej Brytanii, która na to wydarzenie zabrała także swoją córkę.

REKLAMA

REKLAMA

Triada SUV-ów Seata

Tarraco, czyli łacińska nazwa Tarragony, jest pierwszym modelem marki Seat, którego nazwa została wybrana w drodze głosowania. Ponad 146 000 uczestników brało udział w końcowej fazie konkursu #SeatseekingName.

Seat Tarraco, który zadebiutuje już 18 września w Tarragonie, dopełnia gamę SUV-ów hiszpańskiego producenta. Do tej pory w portfolio produktów znajdują się modele Ateca i Arona.

Premiera nowego modelu to kontynuacja ofensywy produktowej rozpoczętej dwa lata temu modelem Ateca, do którego dołączyły Leon po faceliftingu, piąta generacja Ibizy i crossover Arona. Seat Tarraco będzie dostępny na rynku już pod koniec bieżącego roku.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij