[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Seat co pół roku wypuści nowy model

Seat zapowiedział na najbliższe lata wysyp premier nowych modeli, w tym SUV-a Tarraco i sportowej Cupry Ateca. Co pół roku na rynek wejdzie nowy model marki.

Seat Tarraco Seat Tarraco

Seat zakończył 2017 rok z zyskiem operacyjnym na poziomie 191 milionów euro (w 2016 roku – 153 miliony euro), czyli wynikiem o 24,8 proc. wyższym w porównaniu do ubiegłego roku. To skłania markę do szeroko zakrojonych inwestycji.

Podczas konferencji finansowej, podsumowującej miniony rok, kierownictwo marki zapowiedziało ofensywę z zakresie samochodów elektrycznych w 2020 roku. Do tego czasu co sześć miesięcy Seat będzie wprowadzał na rynek nowy model.

Rok 2017 minął dla hiszpańskiej marki pod znakiem największej ofensywy produktowej w historii. Na drogi wyjechały kolejno:

  • Leon po faceliftingu,
  • piąta generacja Ibizy,
  • najnowszy crossover Arona.

Swoją pozycję umacniał także SUV Ateca, z którym marka osiągnęła rekordowe wyniki sprzedażowe na rynkach takich jak Niemcy, Wielka Brytania, Austria, czy Szwajcaria. W pierwszym pełnym roku sprzedaży nowy SUV znalazł na całym świecie 78 700 nabywców.

REKLAMA

REKLAMA

Cupra Ateca Cupra Ateca

Nadchodzące premiery Seata

Hiszpańska marka nie powiedziała jednak ostatniego słowa. Do 2020 roku Seat co sześć miesięcy będzie wprowadzał na rynek nowy model. Pierwszymi nowościami – jeszcze w 2018 roku – będą modele: Tarraco i CUPRA Ateca.

W przyszłym roku pojawi się nowa generacja Leona, dostępna w dwóch wersjach nadwozia: hatchback oraz ST.

W 2020 roku z taśmy produkcyjnej w Martorell zjedzie natomiast pierwszy samochód elektryczny (o zasięgu min. 500 km i możliwościami jazdy autonomicznej na min. poziomie 2) oraz pierwszy model z segmentu CUV (Crossover Utility Vehicle).

REKLAMA

Seat Ibiza Seat Ibiza

W 2018 roku Seat wprowadził na rynek markę Cupra, która ma "generować większe zyski, przyciągnąć nowych klientów, aktywnie uczestniczyć w motorsporcie, a także integrować nowe technologie i napędy" - czytamy w komunikacie prasowym.

Seat działa obecnie na 80 rynkach, ale jedynie 15 proc. ogółu sprzedaży dokonuje się poza Europą. Strategicznymi regionami dla marki w przyszłości będą Afryka Północna, Ameryka Łacińska i Meksyk. Od niedawna Seaty zamawiać można także w Norwegii oraz Nowej Zelandii. Seat stanowi również część joint venture pomiędzy Volkswagen Group China oraz JAC.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij