[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Seat inwestuje w technologię mobilną

Seat Easy Mobility Team to specjalny zespół Seata, który pracuje nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie cyfryzacji. Efekty jego pracy sprawiają, że hiszpańska marka ma ambicje zostać liderem w zakresie rozwiązań Connectivity. Jakie rozwiązania już wkrótce wszyscy będziemy chcieli mieć w naszych samochodach?

Seat Alhambra Seat Alhambra

Zadaniem stale wdrażanych udoskonaleń technologicznych w samochodach jest zaspokojenie potrzeb dzisiejszych kierowców: nieustannie być online oraz czerpać radość z nowinek również na pokładzie swojego samochodu.

Właśnie dlatego Seat utworzył nową spółkę zależną o nazwie XMOBA, aby inwestować, testować oraz wdrażać zaawansowane usługi mobilne. Jej zadaniem będzie m.in. śledzenie kluczowych trendów, prowadzenie projektów pilotażowych oraz testowanie nowych pomysłów i systemów, przed ich wdrożeniem do gamy modeli Seata.

Pierwszą usługą, którą wdrożyła XMOBA jest justmoove, oferująca mobilne płatności. Kierowcy za pośrednictwem jednego systemu będą mogli wygodnie płacić za  przejazdy, parkowanie, taksówki i usługi car sharing.

REKLAMA

REKLAMA

Seat jest również pierwszym producentem samochodów na świecie, który zintegrował ze swoimi pojazdami Shazam – jedną z najpopularniejszych aplikacji, z której korzysta dziś ponad 300 milionów użytkowników na całym świecie.

Dzięki Shazam miłośnicy muzyki mogą identyfikować tytuły i nazwy wykonawców zasłyszanych utworów. Dzięki integracji z Seatem, będzie to możliwe także podczas jazdy samochodem. W całkowicie bezpiecznych, niezakłócających prowadzenia pojazdu warunkach.

Ci, którzy uwielbiają nowe technologie, polubią SEAT ID, który powstaje dzięki symulatorowi zapewniającemu 360-stopniową wizję przyszłości. Dzięki SEAT ID użytkownicy mogą skonfigurować tu swoją tożsamość i dostosować symulator do swojego profilu i potrzeb.

REKLAMA

Siedząc za kierownicą symulatora, odwiedzający doświadczają tego, jak będzie wyglądać prowadzenie pojazdów przyszłości. To doświadczenie jest w pełni konfigurowalne i interaktywne oraz opiera się na najnowszych osiągnięciach w zakresie technologii łączności i prowadzenia pojazdu, nad którymi marka aktualnie pracuje.

Innym z ważniejszych punktów prezentowanych przez Seata jest Seat Leon Cristobal, który realizuje cel „zero wypadków” w mieście. Ten pojazd koncepcyjny, będący swego rodzaju „aniołem stróżem”, który został entuzjastycznie przyjęty podczas ostatniej edycji Smart City Expo, wyposażono w ponad 15 asystentów bezpieczeństwa. Ich zadaniem jest ograniczenie głównych przyczyn wypadków drogowych, takich jak dekoncentracja, senność, nadmierna prędkość czy konsumpcja alkoholu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 50 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij