[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Seat rozkręcił Primavera Sound w Barcelonie

Doświadczonym festiwalowiczom nie trzeba przedstawiać tej imprezy. Primavera Sound to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń muzycznych na świecie. Pod słoneczne niebo Barcelony co roku przyjeżdżają tysiące miłośników dobrego brzmienia. Wspólnie z nimi sezon letnich festiwali w Europie zainaugurował SEAT, który po raz drugi został partnerem festiwalu.

Seat na Primavera Sound Seat na Primavera Sound

W tym roku w miasteczku festiwalowym pojawiło się 13 scen, a na nich około 150 zespołów i wykonawców. Na scenie Seata wystąpili m.in. A$AP Rocky, Jane Birkin czy Lorde i wielu innych muzyków, którzy zgromadzili tłumy fanów. Fani mogli skorzystać także ze strefy SEAT Stand i oglądać koncerty z trybun.

Jako marka zaangażowana w mobilność, SEAT w tym roku wspierał Primavera Sound także w organizacji transportu – ze strefy można było wyjechać autobusem i dotrzeć do najważniejszych zakątków festiwalowego terenu.

REKLAMA

Robot za konsolą i DJ na żądanie

Barcelona jest miastem, które promuje kulturę i wspólne projekty. Efektem tego jest trzykrotny projekt z udziałem SEAT-a, Universitat Politècnica de Catalunya i Primavera Sound. Międzynarodowy multidyscyplinarny zespół obejmujący naukowców, twórców i profesjonalnego DJ-a współpracował przy opracowywaniu zaawansowanego systemu automatycznego, czego efektem jest CB77.

CB77 to robot DJ, który naśladuje technikę ludzkiego DJ-a, by odtwarzać utwory wybrane przez uczestników. W zależności od długości utworu robot porusza się w różny sposób, aby zachęcić publiczność do wspólnej zabawy.

Co roku Barcelona, miasto tętniące różnorodnością, zaprasza do siebie fanów dobrej zabawy. Rodzinne miasto SEAT-a ma jednak o wiele więcej do zaoferowania – charakterystyczny styl i design a do tego miks innowacji i nowych technologii.

To połączenie, z którego SEAT czerpie garściami, nieustannie inspiruje hiszpańską markę do sięgania po więcej w projektowaniu samochodów i rozwiązań z zakresu mobilności.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij