REKLAMA

Seat rozkręcił Primavera Sound w Barcelonie

Doświadczonym festiwalowiczom nie trzeba przedstawiać tej imprezy. Primavera Sound to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń muzycznych na świecie. Pod słoneczne niebo Barcelony co roku przyjeżdżają tysiące miłośników dobrego brzmienia. Wspólnie z nimi sezon letnich festiwali w Europie zainaugurował SEAT, który po raz drugi został partnerem festiwalu.

Seat na Primavera Sound
Seat na Primavera Sound
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 63 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

W tym roku w miasteczku festiwalowym pojawiło się 13 scen, a na nich około 150 zespołów i wykonawców. Na scenie Seata wystąpili m.in. A$AP Rocky, Jane Birkin czy Lorde i wielu innych muzyków, którzy zgromadzili tłumy fanów. Fani mogli skorzystać także ze strefy SEAT Stand i oglądać koncerty z trybun.

Jako marka zaangażowana w mobilność, SEAT w tym roku wspierał Primavera Sound także w organizacji transportu – ze strefy można było wyjechać autobusem i dotrzeć do najważniejszych zakątków festiwalowego terenu.

REKLAMA

REKLAMA

Robot za konsolą i DJ na żądanie

Barcelona jest miastem, które promuje kulturę i wspólne projekty. Efektem tego jest trzykrotny projekt z udziałem SEAT-a, Universitat Politècnica de Catalunya i Primavera Sound. Międzynarodowy multidyscyplinarny zespół obejmujący naukowców, twórców i profesjonalnego DJ-a współpracował przy opracowywaniu zaawansowanego systemu automatycznego, czego efektem jest CB77.

CB77 to robot DJ, który naśladuje technikę ludzkiego DJ-a, by odtwarzać utwory wybrane przez uczestników. W zależności od długości utworu robot porusza się w różny sposób, aby zachęcić publiczność do wspólnej zabawy.

REKLAMA

Co roku Barcelona, miasto tętniące różnorodnością, zaprasza do siebie fanów dobrej zabawy. Rodzinne miasto SEAT-a ma jednak o wiele więcej do zaoferowania – charakterystyczny styl i design a do tego miks innowacji i nowych technologii.

To połączenie, z którego SEAT czerpie garściami, nieustannie inspiruje hiszpańską markę do sięgania po więcej w projektowaniu samochodów i rozwiązań z zakresu mobilności.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA