[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Seat zapowiada 2018 jako "rok Cupry"

Po udanym 2017 roku, obfitującym w nowości modelowe oraz rekordowe wyniki sprzedażowe, Seat planuje kolejny mocny rok.

Seat Leon Cupra R Seat Leon Cupra R

Hiszpańska marka wzmocni ofensywę w segmencie SUV premierą trzeciego uterenowionego modelu, który dołączy do Seatów Arona i Ateca. Satysfakcję powinni odczuć też miłośnicy najbardziej rasowych Seatów spod znaku Cupra.

Zacznijmy od SUV-ów. Rodzina uterenowionych modeli Seata powiększy się w 2018 roku. Do modelu Ateca w 2017 roku dołączyła Arona, a już w przyszłym roku na drogach pojawi się trzeci, duży model z segmentu A+ SUV, czyli wielkością przypominający Skodę Kodiaq.

Nowy model oferowany będzie w wersji pięcio- i siedmiomiejscowej i stanowi zapowiedź nowego języka stylistycznego Seata. To także pierwszy model w historii hiszpańskiego producenta, na którego nazwę głosowali  miłośnicy marki z całego świata - ma ona zostać ogłoszona już wkrótce. Obecnie rozważane są cztery nazwy - Alboran, Aranda, Avila oraz Tarraco.

REKLAMA

REKLAMA

Seat Leon Cupra R Seat Leon Cupra R

Na tym nie koniec nowości Seata. Producent zapowiada także coś szczególnego dla fanów najmocniejszych modeli, jako że ma to być "rok sportowych emocji spod znaku Cupra". Jak pisze producent, "najszybsze samochody z Martorell zyskają na szczególnym znaczeniu". Chodzić może o utworzenie submarki Cupra, która zajmie się opracowywaniem sportowych wersji Seatów.

Seat Leon Cupra R, pokazany premierowo na Motor Show we Frankfurcie, mocno zaostrzył apetyt. Najsilniejszy seryjny samochód Seata jest jednocześnie najbardziej ekskluzywny, bo zostanie wyprodukowany w limitowanej liczbie 799 sztuk.

W 2017 roku w gamie modeli Seata pojawiły się zarówno odświeżone wersje, jak i zupełnie nowe auta. Na początku roku trzecia generacja Leona została poddana faceliftingowi - auto zyskało bardziej nowoczesny wygląd oraz dużo nowości technologicznych.

REKLAMA

Seat Leon Cupra R Seat Leon Cupra R

Długo wyczekiwaną premierą była nowa, piąta generacja ikony Seata - miejskiego modelu Ibiza. Samochód ten został zbudowany na platformie MQB A0 jako pierwszy model w Grupie Volkswagena.

Kolejna nowość - Arona - otworzyła dla marki segment kompaktowych crossoverów. W przyszłym roku triadę SUV-ów hiszpańskiego producenta zamknie największy z nich - a to, jak zapowiada producent, dopiero zapowiedź dalszych, kolejnych etapów jej rozwoju.

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij