Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Skoda Fabia III odnosi sukcesy w Polsce

Od początku tegorocznego debiutu nowa Skoda Fabia znalazła już 4 500 kupców. Wygląda na to, że mała Czeszka dorówna popularnością swoim poprzednikom i stanie się najchętniej kupowanym autem miejskim w kraju. 

Nowa Skoda Fabia Nowa Fabia jest bardziej drapieżna niż poprzedniczka, wręcz młodzieżowa. Ma też lepsze proporcje.

Choć najnowsza, trzecia już generacja Skody Fabii jest na rynku niewiele ponad 4 miesiące, to już zdążyła przypaść naszym rodakom do gustu śladem swoich poprzedniczek. Od momentu pojawienia się w salonach Polacy złożyli już 4,5 tys. zamówień na miejską Skodę.

Jak twierdzi polskie przedstawicielstwo Skody, po nową Fabię zgłaszają się nie tylko właściciele wcześniejszych jej wcieleń, ale również Ci, którzy do tej pory omijali salony czeskiego producenta wybierając tym samym auta konkurencji. Dowiadujemy się również, że Fabia III cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kobiet, którym z pewnością przypadły do gustu szerokie możliwości personalizacyjne i pojemny bagażnik. Nie bez wpływu na popularność auta zostaje świetny stosunek ceny do jakości i bogatego wyposażenia.

Polscy nabywcy Skody Fabii bardzo chętnie sięgają po wyższe wersje wyposażenia. Najpopularniejszą wciąż pozostaje środkowa wersja, czyli Ambition, ale kupcy z nad Wisły wykazują też duże zainteresowanie najwyższym poziomem wyposażenia jakie oferuje Fabia w wersji Style. Sukces miejskiego modelu Skody został osiągnięty również dzięki polskiemu importerowi, który przygotował dla klientów korzystną ofertę wspartą promocyjnymi pakietami, dodatkowo podwyższającymi atrakcyjność oferty.

Skoda Fabia w najnowszej odsłonie gościła już na naszym redakcyjnym parkingu i pokazała się z jak najlepszej strony. O tym, co mała Skoda ma do zaoferowania czytaj w naszym teście. 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 590 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Jestem właścicielem Skody fabii III rocznik 2015. Samochód ma 25 miesięcy i od początku , od 1 miesiąca się psuje. Ciągle coś, teraz jest w warsztacie i ma rozkręcony silnik. Pan z serwisu powiedział: proszę już nie przyjeżdżać, bo zabrakło miejsca w tabelce , gdzie notowane są naprawy. 72 tysiące wydane na auto, które więcej czasu spędził w warsztacie niż na drodze, nerwy zszarpane. Czý to jest ta klasa o której wspomina Skoda?
  ~Lili0811, 2017-07-27 13:08:47
 • avatar
  zgłoś
  No i co z tego  jak i tak większość zostanie kupiona do flot. Moim zdaniem sukcesem będzie jak większość będzie kupiona przez prywatnych klientów .

  ~gienio832, 2015-06-11 14:28:02
 • avatar
  zgłoś
  <p>Najnowsza odsłona Skody Fabii dobrze przyjęła się na polskim rynku. Od momentu jej rynkowego debiutu Polacy zamówili już 4,5 tys. egzemplarzy.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Skoda-Fabia-III-odnosi-sukcesy-w-Polsce,19785,1">Zobacz artykuł</a>
  auto motor i sport, 2015-05-20 10:15:02
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij