Skoda Fabia III odnosi sukcesy w Polsce

Od początku tegorocznego debiutu nowa Skoda Fabia znalazła już 4 500 kupców. Wygląda na to, że mała Czeszka dorówna popularnością swoim poprzednikom i stanie się najchętniej kupowanym autem miejskim w kraju. 

Nowa Skoda Fabia
Nowa Fabia jest bardziej drapieżna niż poprzedniczka, wręcz młodzieżowa. Ma też lepsze proporcje.
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 60 250 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Choć najnowsza, trzecia już generacja Skody Fabii jest na rynku niewiele ponad 4 miesiące, to już zdążyła przypaść naszym rodakom do gustu śladem swoich poprzedniczek. Od momentu pojawienia się w salonach Polacy złożyli już 4,5 tys. zamówień na miejską Skodę.

Jak twierdzi polskie przedstawicielstwo Skody, po nową Fabię zgłaszają się nie tylko właściciele wcześniejszych jej wcieleń, ale również Ci, którzy do tej pory omijali salony czeskiego producenta wybierając tym samym auta konkurencji. Dowiadujemy się również, że Fabia III cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kobiet, którym z pewnością przypadły do gustu szerokie możliwości personalizacyjne i pojemny bagażnik. Nie bez wpływu na popularność auta zostaje świetny stosunek ceny do jakości i bogatego wyposażenia.

Polscy nabywcy Skody Fabii bardzo chętnie sięgają po wyższe wersje wyposażenia. Najpopularniejszą wciąż pozostaje środkowa wersja, czyli Ambition, ale kupcy z nad Wisły wykazują też duże zainteresowanie najwyższym poziomem wyposażenia jakie oferuje Fabia w wersji Style. Sukces miejskiego modelu Skody został osiągnięty również dzięki polskiemu importerowi, który przygotował dla klientów korzystną ofertę wspartą promocyjnymi pakietami, dodatkowo podwyższającymi atrakcyjność oferty.

Skoda Fabia w najnowszej odsłonie gościła już na naszym redakcyjnym parkingu i pokazała się z jak najlepszej strony. O tym, co mała Skoda ma do zaoferowania czytaj w naszym teście. 

Zobacz także:
REKLAMA