Škoda Fabia Monte Carlo – edycja limitowana

Skoda Fabia Monte Carlo
Skoda Fabia Monte Carlo
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 60 250 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Wprowadzona z okazji 110. rocznicy obecności Škody w motorsporcie, ta specjalna edycja zostanie po raz pierwszy zaprezentowana podczas styczniowego Rajdu Monte Carlo. Czarne dodatki, wnętrze w stylu RS - to główne cechy stylistyczne modelu, którego w marcu będzie można zobaczyć w Genewie.

Fabia Monte Carlo ma czarne elementy zewnętrzne nadwozia: czarny dach, osłony lusterek, listwę nad osłoną chłodnicy, a także szyby osłonowe reflektorów przednich i 16-calowe obręcze kół. Także wnętrze ma kolorystykę czarną, lub opcjonalnie - czarno-czerwoną. Obie wersje są wyposażone w podsufitkę w kolorze czarnym, sportowe siedzenia, kierownicę pokrytą perforowaną skórą z czerwonym ściegiem oraz dźwignię hamulca ręcznego i gałkę skrzyni biegów również pokryte skórą. Na pedałach znajdują się metalowe nakładki.

Wyposażenie wnętrza bazuje na wersji Style. Nowy model będzie dostępny z szeroką gamą silników: 1.4 16V, 1.2 TSI oraz 1.6 TDI. Wszystkie Fabie Monte Carlo będą wyposażone w ręczną przekładnię i w sprzedaży pojawią się już w lutym br.

Szkoda, że to kolejna wersja, która tylko wygląda, a mechanicznie nie odbiega od swoich zwykłych braci. Producent podaje, że Monte Carlo będzie mieć sportowe zawieszenie, ale co to znaczy w tym przypadku - tego nie mówi.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
REKLAMA