REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Kamiq i nowa generacja Connectivity

Nowa Skoda Kamiq to drugi model marki wyposażony w usługi z zakresu Connectivity najnowszej generacji.

Skoda Kamiq Materiały prasowe
Skoda Kamiq

Innowacje wprowadzone z myślą o zmieniających się potrzebach klientów zapewniają łatwy dostęp do usług online, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Skoda intensywnie pracuje nad rozwojem najnowocześniejszych systemów, które ułatwiają kierowcom jazdę i sprawiają, że staje się ona jeszcze bardziej przyjemna.

Skoda Kamiq z wbudowaną kartą eSIM zapewnia kierowcy i pasażerom nieprzerwany dostęp do Internetu. Umożliwia to korzystanie z usług takich, jak: wzywanie pomocy w razie wypadku, sprawny kontakt z telefonem alarmowym w przypadku awarii, planowanie z wyprzedzeniem serwisu auta lub bieżące monitorowanie stanu technicznego samochodu.

W ramach systemu Infotainment, działającego w połączeniu z nawigacją, kierowcy zyskują także dostęp do aplikacji i najbardziej aktualnych map drogowych informujących o natężeniu ruchu czy najbliższych punktach użyteczności publicznej (POI).

System Infotainment w Skodzie Kamiq występuje w trzech wariantach: z nawigacją satelitarną Amundsen i umieszczonym centralnie, największym w tym segmencie 9,2-calowym wyświetlaczem, z radiem Bolero i ekranem o przekątnej 8-cala oraz radiem Swing z 6-calowym kolorowym ekranem i czterema głośnikami umieszczonymi z przodu pojazdu.

Zobacz także: Skoda Kamiq - nowy SUV w rodzinie

ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

Skoda Octavia występuje w wielu wersjach różniących się poziomem wyposażenia i stylizacją, a nowa odmiana Scout jest najbardziej wszechstronną z nich – auto jest dynamiczne, bogato wyposażone i ma zdolności do jazdy poza asfaltem. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

Elektryczny SUV Skody może występować w kilku wersjach różniących się stylizacją wnętrza – ich kolory i wzornictwo nawiązują do popularnych nurtów w wykończeniu wnętrza domu. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

Skoda Octavia RS po raz pierwszy oferowana jest w takiej wielu odmianach. Najciekawszą z nich jest wersja hybrydowa z układem napędowym o mocy 245 KM. czytaj dalej >>

REKLAMA

Nawigacja Amundsen i radio Bolero posiadają w standardowym wyposażeniu osiem głośników. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowano jako opcję 405-watowy Skoda Sound System, składający się z 10 głośników.

Dostępny jako opcja Virtual Cockpit o przekątnej 10,25 cala posiada pięć układów wyświetlania: Classic, Basic, Modern, Extended oraz Sport i jest największym wyświetlaczem dostępnym dla tego segmentu pojazdów.

Aplikacje dla systemu Infotainment z nawigacją Amundsen zapewniają dostęp do aktualnych wiadomości i prognozy pogody na terenie Europy oraz szczegółowych informacji na temat ruchu drogowego, pozwalających precyzyjnie oszacować trasę i czas podróży. Dane online wyszukują także wolne miejsca parkingowe oraz prezentują aktualne ceny paliwa.

  • Nowy SUV Skody został wyposażony w innowacyjne systemy multimedialne, które zapewniają pasażerom nieprzerwane połączenie z Internetem i dostęp do najnowszych aplikacji dla usługi Skoda Connect. Dzięki temu Kamiq doskonale odpowiada na potrzeby młodych kierowców, którzy chcą pozostawać zawsze online, bez względu na sytuację – podsumowuje Christian Strube, Członek Zarządu Skoda Auto ds. rozwoju technologicznego.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA