REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Karoq Sportline już w sprzedaży

Skoda Karoq w usportowionej wersji Sportline zadebiutowała jesienią w Paryżu. Teraz znamy już jej ceny.

Skoda Karoq Sportline Materiały prasowe
Skoda Karoq Sportline, fot. Skoda

Skoda Karoq w odmianie Sportline wyposażona została w elementy dodające jej bardziej dynamicznego wyglądu, w tym 18-calowe obręcze kół. W topowej wersji napędzana jest 190-konnym silnikiem, choć w polskiej ofercie na razie zadowolić się musimy modelami 150-konnymi.

Skodę Karoq Sportline w polskiej ofercie wybrać można z jednym z dwóch silników. Wśród nich dostępny będzie motor wysokoprężny 2.0 TDI o mocy 150 KM z manualną skrzynią biegów i napędem na przód lub 4x4.

Ze skrzynią automatyczną DSG w ofercie znajdzie się natomiast tylko silnik benzynowy 1.5 TSI o mocy 150 KM, który może być sparowany także ze skrzynią ręczną, jak i napędem 4x4 – wtedy tylko w wariancie z DSG.

Zobacz także: Skoda Kodiaq RS - na asfalt i na tor

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

Konstrukcję samochodu projektuje się tak, żeby ten sam model dało się wyposażyć w różne źródła napędu. Dzięki temu nawet popularne modele mogą być oferowane zarówno w wersji spalinowej, jak i hybrydowej czy elektrycznej. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2020

Skoda Octavia występuje nie tylko w wielu wersjach silnikowych i w kilku odmianach wyposażenia, ale także jako model o bardzo różnym charakterze i zastosowaniu – w rodzinie Octavii znajdziemy modele iV, RS, Scout i wiele więcej. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

Fotele w samochodzie nie służą jedynie do siedzenia. Wraz z rozwojem techniki są wyposażane w coraz więcej nowoczesnych rozwiązań – mają funkcje masażu, wentylacji i aktywnie dbają o bezpieczeństwo podróżnych. czytaj dalej >>

REKLAMA

Skoda Karoq Sportline materiały prasowe
Skoda Karoq Sportline

Wyposażenie

Skoda Karoq Sportline wyposażona jest w wiele systemów z zakresu multimediów i bezpieczeństwa. Dostępny w opcjonalnym wyposażeniu Wirtualny Kokpit ma tutaj dodatkowy, piąty tryb wyświetlania, w którym centralnie umieszczony został obrotomierz oraz informacja o aktualnej prędkości.

Dostępne są opcjonalnie usługi Skoda Connect, które dzięki internetowym systemom informacyjno-rozrywkowym - w tym modułowi LTE i Wi-Fi - pozwalają pasażerom pozostawać online. W ramach usługi Infotainment Online, kierowca posiada dostęp do informacji i sytuacji na drodze.

Skoda Karoq Sportline została wyposażona również w proaktywne funkcje z zakresu bezpieczeństwa. Jedną z nich jest dostępna opcjonalnie możliwość automatycznego wykonywania połączeń alarmowych, umożliwiająca w razie wypadku natychmiastowe wezwanie służb ratowniczych.

Zobacz także: jak testowane są silniki Skody?

REKLAMA

Skoda Karoq Sportline materiały prasowe
Skoda Karoq Sportline

Nadwozie

Sportowy charakter Skody Karoq Sportline jest widoczny już na pierwszy rzut oka, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz samochodu. Zderzaki o sportowej stylistyce i specjalne czarne, 18-calowe obręcze kół Mytikas, wykonane ze stopów lekkich lub dostępne jako opcja 19-calowe, antracytowe obręcze o wzorze Vega nadają autu sportowego charakteru.

Czarne, sportowe fotele wewnątrz samochodu zapewniającą dodatkowy komfort pasażerom. Wielofunkcyjna sportowa kierownica pokryta jest perforowaną czarną skórą. Sportowe wnętrze uzupełniają: pakiet oświetlenia LED Ambiente umożliwiający nastrojowe oświetlenie wnętrza, pedały z elementami ze stali nierdzewnej, czarna podsufitka i słupki dachowe w tym samym kolorze.

Cennik

Skoda Karoq Sportline dostępna jest w poniższych wersjach i cenach:

  • 1.5 TSI (150 KM), MT6 – od 114 250 złotych
  • 1.5 TSI (150 KM), DSG7 – od 121 700 złotych
  • 1.5 TSI (150 KM), DSG7, 4x4 – od 130 250 złotych
  • 2.0 TDI (150 KM), MT6 – od 126 700 złotych
  • 2.0 TDI (150 KM), MT6, 4x4 – od 135 200 złotych

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA