REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Karoq Sportline - premiera usportowionego SUV-a

Skoda zaprezentowała niedawno nową, usportowioną wersję swojego SUV-a Karoq. Model w odmianie Sportline wyposażony został w elementy dodające mu bardziej dynamicznego wyglądu.

Skoda Karoq Sportline Materiały prasowe
Skoda Karoq Sportline, fot. Skoda

Skoda Karoq Sportline to bardziej dynamiczna, wyposażona w silnik benzynowy 2.0 TSI o mocy 190 KM, usportowiona wersja kompaktowego SUV-a. Sportowy design samochodu podkreślają dostępne w standardzie 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich oraz eleganckie, sportowe fotele.

Skodę Karoq Sportline można wybrać z jednym z czterech silników. Wśród nich dostępny będzie zarezerwowany wyłącznie dla tej wersji silnik benzynowy 2.0 TSI o mocy 190 KM z automatyczną skrzynią DSG i napędem 4x4. Taką samą moc dostarcza również silnik Diesla o pojemności 2 litrów, który także wystąpi wyłącznie z automatyczną skrzynią DSG oraz napędem 4x4.

Jednostka 2.0 TDI o mocy 150 KM dostępna będzie z kolei ze skrzynią manualną i napędem na przednie koła lub 4x4, natomiast ze skrzynią automatyczną DSG w ofercie znajdzie się tylko napęd 4x4. Wreszcie, silnik benzynowy 1.5 TSI 150 KM będzie występować ze skrzynią manualną oraz DSG i w wariancie 4x4 zawsze ze skrzynią DSG.

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

Skoda Octavia RS po raz pierwszy oferowana jest w takiej wielu odmianach. Najciekawszą z nich jest wersja hybrydowa z układem napędowym o mocy 245 KM. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 12/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 12/2020

Skąd wzięła się nazwa tego modelu? Ile wersji będzie oferowanych w sprzedaży? Czy Skoda naprawdę ma napęd na tylne koła? Odpowiedź na te i na inne pytania. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 11/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 11/2020

Za pomocą smartfona można dzisiaj monitorować samochód, a nawet zdalnie nim sterować – dzięki łączności LTE, GPS, Bluetooth i NFC. Z większości funkcji można korzystać z każdego miejsca na świecie, będąc daleko od samochodu. czytaj dalej >>

REKLAMA

Skoda Karoq Sportline materiały prasowe
Skoda Karoq Sportline

Wyposażenie

Nowa usportowiona wersja SUV-a wyposażona jest w wysokiej klasy rozwiązania z zakresu multimediów i bezpieczeństwa. Dostępny w opcjonalnym wyposażeniu Wirtualny Kokpit posiada dodatkowy, piąty tryb wyświetlania, w którym centralnie umieszczony został obrotomierz oraz informacja o aktualnej prędkości.

Dostępne opcjonalnie usługi Skoda Connect, dzięki internetowym systemom informacyjno-rozrywkowym - w tym modułowi LTE i Wi-Fi - pozwalają pasażerom nieustannie pozostawać w trybie online. W ramach usługi Infotainment Online, kierowca posiada dostęp do interesujących informacji i sytuacji na drodze.

Skoda Karoq Sportline została wyposażona również w proaktywne funkcje z zakresu bezpieczeństwa. Jedną z nich jest dostępna opcjonalnie możliwość automatycznego wykonywania połączeń alarmowych, umożliwiająca w razie wypadku natychmiastowe wezwanie służb ratowniczych.

REKLAMA

Skoda Karoq Sportline materiały prasowe
Skoda Karoq Sportline

Nadwozie

Sportowy design Skody Karoq Sportline jest widoczny już na pierwszy rzut oka zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz samochodu. Zderzaki o sportowej stylistyce i specjalne czarne, 18-calowe obręcze kół Mytikas, wykonane ze stopów lekkich lub dostępne jako opcja 19-calowe, antracytowe obręcze o wzorze Vega nadają autu sportowy charakter.

Na przednich błotnikach widnieje emblemat Sportline, a elegancką sylwetkę nowego modelu dopełniają przyciemniane szyby, czarne relingi oraz nadwozie utrzymane w sportowej stylistyce.

Czarne, sportowe fotele wewnątrz samochodu zapewniającą dodatkowy komfort pasażerom. Wielofunkcyjna sportowa kierownica pokryta jest perforowaną czarną skórą. Sportowe wnętrze uzupełniają: pakiet oświetlenia LED Ambiente umożliwiający nastrojowe oświetlenie wnętrza, pedały z elementami ze stali nierdzewnej, czarna podsufitka i słupki dachowe w tym samym kolorze.

Skoda Karoq Sportline to swoją premierę będzie mieć już podczas Motor Show w Paryżu, na początku października tego roku.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA