[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
BP BP
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Skoda Karoq - znamy cenę nowego SUV-a

Skoda Karoq wchodzi do sprzedaży w Polsce. Poznaliśmy ceny nowego SUV-a i trzeba przyznać, że tanio nie jest. Co dostaniemy w zamian?

Skoda Karoq Skoda Karoq

Skoda Karoq to sporo mniejsza siostra Skody Kodiaq. Mimo różnicy w wielkości, podstawowe wersje wyposażenia obu modeli Skody dzieli zaledwie 4,5 tys. złotych. Bazowy Kodiaq kosztuje obecnie 92 400 złotych, a podstawowy Karoq 87 900 zł. Jak to możliwe?

Po części dlatego, że polski importer zdecydował się, w przypadku Skody Karoq, zrezygnować z poziomu wyposażenia Active, serwując dwie wyższe odmiany - Ambition oraz Style.

REKLAMA

Skoda Karoq Skoda Karoq

Przez to, że Karoq jest już na wstępie bardzo dobrze wyposażony, jego cena musiała pójść w górę. Porównywalny Kodiaq Ambition to wydatek rzędu 99 850 zł, czyli o 12 tys. zł więcej, niż Karoq Ambition.

Na liście wyposażenia standardowego wersji Ambition znajduje się między innymi:

 • dwustrefowa klimatyzacja automatyczna,
 • czujnik deszczu i zmierzchu,
 • system infotainment z modułem Bluetooth,
 • tempomat
 • 17-calowe felgi ze stopów metali lekkich
 • system FRONT ASSIST (monitorujący odstęp od poprzedzającego uczestnika ruchu, z funkcją awaryjnego hamowania).

REKLAMA

Skoda Karoq Skoda Karoq

Dodatkowo oferta została wzbogacona o promocyjne pakiety wyposażenia. W pakiecie Comfort dla wersji Ambition w cenie 1900 zł, dostajemy wyposażenie o wartości prawie 5500 zł. Jest tu m.in.:

 • radio Bolero z dotykowym wyświetlaczem o średnicy 8 cali,
 • bezkluczykowy system obsługi samochodu (KESSY),
 • przyciemniane szyby z tyłu
 • przednie czujniki parkowania.

Pakiet Comfort dla wersji Style, oferowany w cenie 3400 zł, zawiera:

 • system nawigacji satelitarnej Amundsen,
 • kamerę cofania,
 • elektrycznie sterowaną pokrywę bagażnika z funkcją bezdotykowego otwierania.

Do Skody Karoq klient otrzymuje jeszcze w cenie pakiet przeglądów o wartości 2 450 złotych (obowiązuje przez pierwsze cztery lata lub do przebiegu 60 000 km).

REKLAMA

Skoda Karoq Skoda Karoq

Przypomnijmy, że Skoda Karoq ma długość 4,38 metra, co oznacza, że jest aż 16 cm dłuższy od Skody Yeti. Nadwozie ma szersze o 5 cm i niższe o o 6 cm, o tyle samo wzrósł rozstaw osi auta. Powiększenie wymiarów oznacza dodatkowe miejsce dla podróżnych.

Bagażnik Karoqa ma pojemność 521 litrów, gdy oparcie kanapy jest w podstawowym położeniu. Po jego złożeniu pojemność bagażowa zwiększa się do 1630 litrów. W połączeniu z opcjonalną tylną kanapą VarioFlex z trzema przesuwnymi miejscami siedzącymi pojemność bagażnika jest zmienna i wynosi od 479 do 588 litrów.

REKLAMA

Skoda Karoq Skoda Karoq

Wśród silników obecnie dostępne są cztery jednostki napędowe:

 • 1.0 TSI 115 KM w wersji z 6-stopniową skrzynią manualną lub 7-stopniowym DSG
 • 1.5 TSI 150 KM  w wersji z 6-stopniową skrzynią manualną lub 7-stopniowym DSG
 • 1.6 TDI 115 KM w wersji z 6-stopniową skrzynią manualną lub 7-stopniowym DSG
 • 2.0 TDI 150 KM z napędem 4x4, w wersji z 6-stopniową skrzynią manualną lub 7-stopniowym DSG

Poniżej przedstawiamy aktualny cennik Skody Karoq:

Skoda Karoq - cennik

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij