[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
BP BP
PODZIEL SIĘOCEŃ

Skoda Kodiaq GT – pierwsze szkice

Skoda opublikowała pierwsze oficjalne szkice modelu Kodiaq GT. Auto zapowiada się imponująco. Szkoda tylko, że będzie dostępny wyłącznie w Chinach.

Skoda Kodiaq GT Skoda Kodiaq GT, fot. Skoda

Skoda Kodiaq GT to sportowo stylizowany SUV, z tyłem opadającym w stylu chociażby BMW X4. Auto miałoby na pewno duże szanse na sukces na Starym Kontynencie, gdzie przywiązanie do czeskiej marki jest ogromne. Dodatkowo czynnikiem zwiększającym potencjalne zainteresowanie jest dynamiczna stylistyka auta. Czyli coś innego, niż to co marka proponowała do tej pory.

Niestety jednak, ten model przeznaczony jest tylko i wyłącznie na rynek chiński, na którym zresztą Skoda już teraz sprzedaje większą część swojej całkowitej produkcji. SUV coupe podzieli więc los innego ciekawego modelu – crossovera Skody Kamiq. Jej również nie spotkamy w Europie, za to w Chinach ten nieduży SUV cieszy się sporym zainteresowaniem.

REKLAMA

Skoda Kodiaq GT Skoda Kodiaq GT, fot. Skoda

W Państwie Środka Skoda będzie zatem oferować aż cztery SUV-y, co świadczy o znaczeniu, jakie tamtejszy rynek ma dla marki. Skoda Kamiq, Skoda Karoq, Skoda Kodiaq oraz nowa Skoda Kodiaq GT.

Zobaczmy zatem na szkicach to, czego nie doświadczymy w naszych salonach. Skoda Kodiaq GT ma dynamicznie zaprojektowane nadwozie, z płynnie opadającą linią dachu. Z tyłu z kolei mamy charakterystyczne przetłoczenie – wcięcie na wysokości linii kloszy lamp.

Pomiędzy nimi znajdzie się napis SKODA, który w Europie spotkamy po raz pierwszy w przypadku Skody Scala pokazanej wczoraj na pierwszych zdjęciach. Scala będzie nowym kompaktowym modelem, rywalem dla Focusa, Astry i Golfa.

REKLAMA

Skoda Kodiaq GT Skoda Kodiaq GT, fot. Skoda

Wracając do Kodiaqa GT, z wcześniejszych przecieków wynika, że auto będzie mieć identyczny rozstaw osi jak standardowy Kodiaq. Będzie od niego natomiast o 63 mm krótsze, 1 mm węższe i 27 mm niższe. W środku pomieści pięciu pasażerów.

Do napędu Skody Kodiaq GT posłużyć ma turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności dwóch litrów i mocy 186 lub 200 KM, sparowanych z siedmiostopniowym, dwusprzęgłowym automatem. Napęd na cztery koła zarezerwowany będzie dla mocniejszych i lepiej wyposażonych wersji.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 93 750 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij