[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
BP BP
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Skoda Kodiaq RS – premiera w Paryżu

Już 2 października na salonie samochodowym w Paryżu zaprezentowany zostanie najszybszy siedmiomiejscowy SUV, rekordzista Nordschleife – Skoda Kodiaq RS. O aucie wiemy coraz więcej.

Skoda Kodiaq RS 2018 Skoda Kodiaq RS 2018, fot. Skoda

Skoda Kodiaq RS to pierwszy SUV Skody z oznaczeniem RS, zarezerwowanym dla najmocniejszych i mocno podrasowanych wersji samochodów czeskiego producenta. Właśnie poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących designu premierowo prezentowanego samochodu.

Skoda Kodiaq RS to model dostępny z najsilniejszym w gamie Skody silnikiem wysokoprężnym 2.0 BiTDI o mocy 240 KM. Samochód imponować ma nie tylko swoją mocą, lecz również sportowym wyglądem.

REKLAMA

Skoda Kodiaq RS 2018 Skoda Kodiaq RS 2018, fot. Skoda

Wyjątkowość designu Skody Kodiaq RS podkreśla zastosowanie czarnych, błyszczących akcentów w takich elementach jak relingi dachowe, ramy okienne czy lusterka boczne. Również osłona chłodnicy utrzymana jest w tej samej stylistyce.

W Skodzie Kodiaq RS zadebiutują też pokaźnych rozmiarów, 20-calowe obręcze kół Xtreme ze stopów lekkich. Jest to pierwszy model w gamie Skody, który takie rozwiązanie oferować będzie już w standardzie. Sportowy charakter kół podkreślą czerwone zaciski hamulcowe, umieszczone na 17-calowych tarczach.

REKLAMA

Skoda Kodiaq RS 2018 Skoda Kodiaq RS 2018, fot. Skoda

Kodiaq RS to model, który ma wyróżniać się na tle pozostałych samochodów dostępnych na rynku. Wszystko za sprawą połączenia designu podkreślającego dynamikę z olbrzymimi możliwościami, jakie gwarantuje umieszczony w SUV-ie silnik i napęd na wszystkie koła.

Wisienką na torcie, jeśli chodzi o stylistykę samochodu, będą rozwiązania zastosowane na jego tylnej części. Kształt auta podkreślą widoczne końcówki układu wydechowego, umieszczone poniżej zderzaka. Cechą wyróżniającą wszystkie modele RS, zastosowaną również w tej wersji Skody Kodiaq, będzie odblaskowy element, który rozciąga się na całej szerokości auta.

REKLAMA

Skoda Kodiaq RS 2018 Skoda Kodiaq RS 2018, fot. Skoda

Przypomnijmy w tym miejscu, że Skoda Kodiaq RS to rekordzista Północnej Pętli toru Nurburgring wśród siedmiomiejscowych SUV-ów. Czas uzyskany przez słynną "Królową Nordschleife" Sabine Schmitz w Skodzie Kodiaq RS zmieścił się poniżej 9:30 minut, a dokładnie wyniósł 9:29,84 minuty. Tyle zajęło pokonanie pętli, mierzącej 20,832 kilometra.

Skoda Kodiaq RS zadebiutuje już 2 października podczas salonu samochodowego w Paryżu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 93 750 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij