REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Kodiaq RS – zdjęcia wnętrza

Skoda buduje napięcie przed premierą mocnej, rasowej Skody Kodiaq RS, która zaplanowana jest na 2 października, w czasie pierwszego dnia prasowego salonu samochodowego w Paryżu.

Skoda Kodiaq RS 2018 Materiały prasowe
Skoda Kodiaq RS 2018, fot. Skoda

Nie ma w ostatnim czasie tygodnia, żeby choć jedna informacja dotycząca nowej Skody Kodiaq RS nie ujrzała światła dziennego. Nie inaczej jest i tym razem. Na dosłownie kilka dni przed długo wyczekiwaną prezentacją najszybszego siedmiomiejscowego SUV-a na Północnej Pętli toru Nurburgring producent wypuścił w świat trzy zdjęcia wnętrza auta.

Kabina debiutującej na dniach Skoda Kodiaq RS to połączenie przestronnej i komfortowej przestrzeni oraz praktyczności. Już na pierwszy rzut oka sportowym charakterem wyróżniają się fotele ze zintegrowanymi zagłówkami.

Czerwone detale widoczne m.in. w nowym emblemacie RS kontrastują z perforowaną Alcantarą, nadając wnętrzu agresywnego, drapieżnego stylu. Przykuwające uwagę czerwone przeszycia znaleźć można m.in. na centralnym podłokietniku, ale i na boczkach drzwiowych.

ŠKODA MAGAZYN nr 12/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 12/2020

Skąd wzięła się nazwa tego modelu? Ile wersji będzie oferowanych w sprzedaży? Czy Skoda naprawdę ma napęd na tylne koła? Odpowiedź na te i na inne pytania. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 11/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 11/2020

Za pomocą smartfona można dzisiaj monitorować samochód, a nawet zdalnie nim sterować – dzięki łączności LTE, GPS, Bluetooth i NFC. Z większości funkcji można korzystać z każdego miejsca na świecie, będąc daleko od samochodu. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

Konstrukcję samochodu projektuje się tak, żeby ten sam model dało się wyposażyć w różne źródła napędu. Dzięki temu nawet popularne modele mogą być oferowane zarówno w wersji spalinowej, jak i hybrydowej czy elektrycznej. czytaj dalej >>

REKLAMA

Skoda Kodiaq RS 2018 Materiały prasowe
Skoda Kodiaq RS 2018, fot. Skoda

Skoda Kodiaq RS to „gwarancja komfortu i emocji”, jak pisze o niej producent. Wymagający kierowcy docenić mogą wielofunkcyjną kierownicę, która została utrzymana w sportowym duchu, podkreślonym przez znajdujący się na niej emblemat RS.

Pozostałe elementy, takie jak elegancka tablica rozdzielcza, czarna podsufitka czy nakładki na pedały wykonane ze stali nierdzewnej, dopełniają całości efektu i tworzą dynamiczny wygląd Skody Kodiaq RS.

REKLAMA

Skoda Kodiaq RS 2018 Materiały prasowe
Skoda Kodiaq RS 2018, fot. Skoda

Pierwszy SUV marki w gamie rasowych modeli RS to samochód, który pozwoli kierowcy doświadczyć niezapomnianych wrażeń, skoro ten 240-konny SUV sprostał wymaganiom stawianym przez tor Nordchleife. Dostępny w wersji 5- i 7-miejscowej pojazd jest przy tym mistrzem przestronności.

Więcej o Skodzie Kodiaq RS dowiemy się już 2 października, podczas prezentacji na salonie samochodowym w Paryżu, gdzie redakcja Auto Motor i Sport będzie obecna. Zapraszamy do śledzenia relacji w naszym serwisie specjalnym poświęconym paryskim targom oraz na naszym facebookowym profilu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA