[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
BP BP

Skoda Kodiaq - coraz bliżej premiery

Do premiery Skody Kodiaq nie pozostało już zbyt wiele czasu, a jeszcze nie znamy oficjalnego wyglądu modelu. Czeski producent podgrzewa atmosferę przed premierą kolejnymi wizualizacjami. 

Koncept VisionS miał swój debiut w Genewie i od tamtego czasu powoli przeobraża się w wersję produkcyjną Skody Kodiaq. Czeski producent pokazał właśnie kolejne zdjęcia nowego SUV-a, który nadal wygląda bardzo futurystycznie, ale bliżej mu do rzeczywistości.

Skoda Kodiaq zaoferuje największy bagażnik w segmencie. Standardowo pomieści we wnętrzu pięć osób, ale opcjonalnie będzie można wyposażyć ten samochód w trzeci rząd składanych foteli. Z nadwoziem o długości około 4,7 metra auto przeskoczy takie bliźniacze konstrukcje jak Seat Ateca czy Volkswagen Tiguan.

Silniki dostępne w modelu Kodiaq nie zostały jeszcze potwierdzone. Można się spodziewać podobnych wariantów, co w hiszpańskiej i niemieckiej propozycji w tym segmencie. Pod maskę trafią zarówno trzy- jak i czterocylindrowe silniki z turbodoładowaniem. Napęd 4x4 będzie oferowany w standardzie.

Oficjalna premiera Skody Kodiaq odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, które startują już w październiku. 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 93 750 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij