[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
BP BP

Skoda Kodiaq - coraz bliżej premiery

Do premiery Skody Kodiaq nie pozostało już zbyt wiele czasu, a jeszcze nie znamy oficjalnego wyglądu modelu. Czeski producent podgrzewa atmosferę przed premierą kolejnymi wizualizacjami. 

Koncept VisionS miał swój debiut w Genewie i od tamtego czasu powoli przeobraża się w wersję produkcyjną Skody Kodiaq. Czeski producent pokazał właśnie kolejne zdjęcia nowego SUV-a, który nadal wygląda bardzo futurystycznie, ale bliżej mu do rzeczywistości.

Skoda Kodiaq zaoferuje największy bagażnik w segmencie. Standardowo pomieści we wnętrzu pięć osób, ale opcjonalnie będzie można wyposażyć ten samochód w trzeci rząd składanych foteli. Z nadwoziem o długości około 4,7 metra auto przeskoczy takie bliźniacze konstrukcje jak Seat Ateca czy Volkswagen Tiguan.

Silniki dostępne w modelu Kodiaq nie zostały jeszcze potwierdzone. Można się spodziewać podobnych wariantów, co w hiszpańskiej i niemieckiej propozycji w tym segmencie. Pod maskę trafią zarówno trzy- jak i czterocylindrowe silniki z turbodoładowaniem. Napęd 4x4 będzie oferowany w standardzie.

Oficjalna premiera Skody Kodiaq odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, które startują już w październiku. 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 93 750 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij