REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Kodiaq po face liftingu – nowe szczegóły

Skoda Kodiaq doczekała się face liftingu, którego efekty zostaną oficjalnie zaprezentowane już 13 kwietnia tego roku. Póki co producent pokazuje kolejne detale, podgrzewając atmosferę.

Skoda Kodiaq face lifting 2021 fot. materiały prasowe
Skoda Kodiaq face lifting 2021

Kodiaq to największy SUV w portfolio Skody. Ten wszechstronny model, oferujący wyjątkową przestronność, został dotychczas wyprodukowany w liczbie 600 tys. egzemplarzy, które znalazły odbiorców na ponad 60 rynkach na całym świecie. Nowy, bardziej stylowy i wykorzystujący najnowsze technologie Kodiaq, będzie świętował swoją światową premierę 13 kwietnia 2021 roku. Na tydzień przed tym wydarzeniem, Skoda publikuje krótki film, w którym odkrywa pierwsze szczegóły designu nowej Skody Kodiaq.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Na krótkim filmie, w którym Skoda ujawnia pierwsze szczegóły wyglądu odświeżonej wersji modelu Kodiaq, można zauważyć, że ten przestronny SUV będzie charakteryzował się przeprojektowaną, bardziej wyrazistą maską, a także bardziej pionową, sześciokątną osłoną chłodnicy, złożoną z wyrazistych, podwójnych żeber.

Węższe niż u poprzednika będą reflektory, które komponują się ze światłami przeciwmgielnymi umieszczonymi poniżej, tworząc nowe oblicze, bardziej charakterystyczne niż obecne. Tylne światła mają z kolei krystaliczne struktury i reprezentują bardziej smukłą wersję klasycznego dla Skody designu w kształcie litery C.

Więcej o face liftingu Skody Kodiaq zobaczycie w naszym artykule sprzed kilku dni, a już 13 kwietnia producent odsłoni oficjalnie nową wersję swojego flagowego SUV-a.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

Skoda Octavia występuje w wielu wersjach różniących się poziomem wyposażenia i stylizacją, a nowa odmiana Scout jest najbardziej wszechstronną z nich – auto jest dynamiczne, bogato wyposażone i ma zdolności do jazdy poza asfaltem. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

Elektryczny SUV Skody może występować w kilku wersjach różniących się stylizacją wnętrza – ich kolory i wzornictwo nawiązują do popularnych nurtów w wykończeniu wnętrza domu. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

Skoda Octavia RS po raz pierwszy oferowana jest w takiej wielu odmianach. Najciekawszą z nich jest wersja hybrydowa z układem napędowym o mocy 245 KM. czytaj dalej >>

REKLAMA