Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Kodiaq po face liftingu – nowe szczegóły

Skoda Kodiaq doczekała się face liftingu, którego efekty zostaną oficjalnie zaprezentowane już 13 kwietnia tego roku. Póki co producent pokazuje kolejne detale, podgrzewając atmosferę.

Skoda Kodiaq face lifting 2021 fot. materiały prasowe
Skoda Kodiaq face lifting 2021

Kodiaq to największy SUV w portfolio Skody. Ten wszechstronny model, oferujący wyjątkową przestronność, został dotychczas wyprodukowany w liczbie 600 tys. egzemplarzy, które znalazły odbiorców na ponad 60 rynkach na całym świecie. Nowy, bardziej stylowy i wykorzystujący najnowsze technologie Kodiaq, będzie świętował swoją światową premierę 13 kwietnia 2021 roku. Na tydzień przed tym wydarzeniem, Skoda publikuje krótki film, w którym odkrywa pierwsze szczegóły designu nowej Skody Kodiaq.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Na krótkim filmie, w którym Skoda ujawnia pierwsze szczegóły wyglądu odświeżonej wersji modelu Kodiaq, można zauważyć, że ten przestronny SUV będzie charakteryzował się przeprojektowaną, bardziej wyrazistą maską, a także bardziej pionową, sześciokątną osłoną chłodnicy, złożoną z wyrazistych, podwójnych żeber.

Węższe niż u poprzednika będą reflektory, które komponują się ze światłami przeciwmgielnymi umieszczonymi poniżej, tworząc nowe oblicze, bardziej charakterystyczne niż obecne. Tylne światła mają z kolei krystaliczne struktury i reprezentują bardziej smukłą wersję klasycznego dla Skody designu w kształcie litery C.

Więcej o face liftingu Skody Kodiaq zobaczycie w naszym artykule sprzed kilku dni, a już 13 kwietnia producent odsłoni oficjalnie nową wersję swojego flagowego SUV-a.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ŠKODA MAGAZYN nr 10/2021

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2021

Wersje Monte Carlo na stałe wpisały się do krajobrazu Skody jako modele o dynamicznym wyglądzie i oryginalnym charakterze. Jednym z nich jest Scala Monte Carlo. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2021

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2021

SUV-y są modne i całkiem praktyczne, ale nie wszyscy przecież chcą jeździć SUV-ami. Nie mniej stylowe, a równie uniwersalne może być kombi z podwyższonym prześwitem – takie jak Octavia Scout czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2021

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2021

Skoda już od 17 lat współpracuje z TOPR-em i dostarcza ratownikom samochody. Tym razem, po raz pierwszy, trafiły do nich auta o napędzie elektrycznym – Skody Enyaq iV. czytaj dalej >>

REKLAMA