REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Kodiaq w topowej wersji Laurin&Klement

Na salonie samochodowym w Genewie Skoda zaprezentuje topową wersję wyposażenia swojego flagowego SUV-a. Oto, jak wygląda Skoda Kodiaq Laurin&Klement.

Skoda Kodiaq Laurin&Klement Materiały prasowe
Skoda Kodiaq Laurin&Klement

Skoda przedstawi nową, topową wersję modelu Kodiaq na tegorocznej edycji targów motoryzacyjnych w Genewie. Samochód otrzyma w standardzie między innymi reflektory Full LED.

Z kolei 19-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich oraz przeprojektowane zderzaki z efektownymi atrapami końcówek wydechu to elementy, które na pierwszy rzut oka wyróżniają najlepiej wyposażoną wersję największego SUV-a w ofercie Skody.

ŠKODA MAGAZYN nr 12/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 12/2020

Skąd wzięła się nazwa tego modelu? Ile wersji będzie oferowanych w sprzedaży? Czy Skoda naprawdę ma napęd na tylne koła? Odpowiedź na te i na inne pytania. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 11/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 11/2020

Za pomocą smartfona można dzisiaj monitorować samochód, a nawet zdalnie nim sterować – dzięki łączności LTE, GPS, Bluetooth i NFC. Z większości funkcji można korzystać z każdego miejsca na świecie, będąc daleko od samochodu. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

Konstrukcję samochodu projektuje się tak, żeby ten sam model dało się wyposażyć w różne źródła napędu. Dzięki temu nawet popularne modele mogą być oferowane zarówno w wersji spalinowej, jak i hybrydowej czy elektrycznej. czytaj dalej >>

REKLAMA

Skoda Kodiaq Laurin&Klement
Skoda Kodiaq Laurin&Klement

W wariancie Laurin&Klement wnętrze wykończone zostało czarną i beżową skórą. Nawet skórzana kierownica może być wykończona jednym z tych dwóch kolorów, do wyboru. W kabinie wszechobecne jest logo serii Laurin&Klement - umieszczone na fotelach, desce rozdzielczej, a nawet na ekranie systemu multimedialno-rozrywkowego.

Wraz z modelem  Kodiaq w wersji Laurin&Klement, w SUV-ie Skody pojawią się nowe jednostki silnikowe. Wśród nich silnik 1.5 TSI o mocy 150 KM oraz motor 2.0 TSI, którego moc wzrasta ze 180 KM do 190 KM.

Dwie  najsilniejsze jednostki (2.0 TSI, 2.0 TDI), współpracujące z automatyczną skrzynią DSG, dostępne są standardowo z inteligentnym napędem 4x4. W wersjach 4x4 model wyposażony jest także w DCC, czyli zawieszenie adaptacyjne.

REKLAMA

Skoda Kodiaq Laurin&Klement Materiały prasowe
Skoda Kodiaq Laurin&Klement

Oprócz eleganckiego wykończenia wnętrza, Skoda Kodiaq Laurin&Klement ma dość bogate wyposażenie standardowe, w którym znaleźć można m.in.:

  • elektrycznie sterowany fotel kierowcy z funkcją pamięci,
  • system nawigacji Columbus, 
  • dźwiękochłonne szyby boczne z przodu,
  • AREA VIEW CAMERA - system kamer 360°,
  • topowy system audio (Sound System Canton).

Skoda Kodiaq Laurin&Klement pojawi się już za niespełna miesiąc, na salonie samochodowym w Genewie, gdzie będzie dzielić stoisko z mniejszą siostrą - Skodą Fabią po face liftingu.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA