[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
BP BP
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.6

Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach

Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.

Skoda Octavia Skoda Octavia

Polska oferta kompaktowej Skody Octavii poszerza się o kolejną wersję silnikową, którą stanowi nowoczesna, turbodoładowana jednostka benzynowa z technologią ACT. Model z tym silnikiem kosztuje od 84 500 złotych.

Motor 1.5 TSI generuje moc 150 KM, która wystarczy do dynamicznego napędzania Octavii. Jak obiecuje producent, nowy silnik, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, daje dodatkową korzyść w postaci niższego zużycia paliwa i niższych kosztów eksploatacji.

Nowa jednostka ma być bardziej bezawaryjna i trwalsza. Bazuje ona na popularnym silniku 1.4 TSI, często spotykanym wśród wielu modeli Skody. Została jednak mocno zmodyfikowana i poprawiona.

Nowy silnik o zwiększonym skoku cylindra zachowuje tę samą moc 150 KM, ale odznacza się lepszą elastycznością i bardziej żywiołową reakcją na wciśnięcia pedału gazu.

REKLAMA

Skoda Octavia III Skoda Octavia III

Jest to również pierwszy silnik w modelu Octavia, wyposażony w funkcję wyłączania cylindrów - ACT (Active Cylinder Technology). Chodzi o to, że zależnie od obciążenia silnika, funkcja ACT sterująca silnikiem powoduje wyłączenie dwóch cylindrów, w celu zmniejszenia zużycia paliwa.

Nowoczesna jednostka 1.5 TSI dostępna będzie w modelach Octavia oraz Octavia Combi. W wersji z manualną skrzynią biegów dostępna będzie w cenie od 84 500 zł. Natomiast z automatyczną przekładnią dwusprzęgłową DSG będzie kosztować od 92 450 zł.

REKLAMA

Skoda Octavia III Skoda Octavia III

Rodzinna Octavia Combi 1.5 TSI kosztuje natomiast o 4 tys. zł więcej od wersji liftback, tj. 88 500 zł ze skrzynia manualną oraz 96 440 zł z przekładnią DSG.

Skoda Octavia 1.5 TSI dostępna jest z wszystkimi aktualnymi promocjami pakietów wyposażenia, a także ofert Skoda Kredyt i Leasing Niskich Rat oraz innych metod finansowania.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 73 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij