Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Octavia Combi 4x4 dla TOPR-u

Skoda, na mocy trwającej już 16 lat współpracy, wyposaży zespół TOPR w kolejny model Octavia Combi z napędem 4x4.

Skoda Octavia 4x4 dla TOPR-u Materiały prasowe
Skoda Octavia 4x4 dla TOPR-u

Skoda stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Jednym z głównych celów marki jest wyposażanie samochodów w najnowsze systemy oraz udogodnienia, dzięki którym sprawdzają się one w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach.

Niezawodne modele z gamy Skody z napędem 4x4 już od 16 lat wspierają zespół Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, zapewniając najwyższy standard bezpieczeństwa. W ramach długoletniej współpracy Skoda przekaże Tatrzańskiemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu kolejną Octavię Combi z napędem 4x4.

Skoda od 16 lat udostępnia ekipie ratowników TOPR modele samochodów z napędem na cztery koła, które świetnie sprawdzają się podczas jazdy w zimowych warunkach podtatrzańskich miejscowości i nieutwardzonych szlaków.

Wśród samochodów przekazanych dotychczas TOPR-owi przez Skodę znajdują się m.in.

  • Skoda Yeti,
  • Skoda Octavia Combi
  • Skoda Octavia w uterenowionej wersji Scout,
  • Skoda Kodiaq - największy SUV w gamie marki.

Dzięki nowoczesnym systemom wspierania kierowcy, funkcjonalnościom z zakresu bezpieczeństwa, napędowi na cztery koła oraz oszczędnym i dynamicznym silnikom wszystkie modele są świetnie przygotowane do codziennej pracy w górach.

Zobacz także: tak wygląda terenowe Audi przyszłości

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2021

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2021

Wersje Monte Carlo na stałe wpisały się do krajobrazu Skody jako modele o dynamicznym wyglądzie i oryginalnym charakterze. Jednym z nich jest Scala Monte Carlo. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2021

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2021

SUV-y są modne i całkiem praktyczne, ale nie wszyscy przecież chcą jeździć SUV-ami. Nie mniej stylowe, a równie uniwersalne może być kombi z podwyższonym prześwitem – takie jak Octavia Scout czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2021

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2021

Skoda już od 17 lat współpracuje z TOPR-em i dostarcza ratownikom samochody. Tym razem, po raz pierwszy, trafiły do nich auta o napędzie elektrycznym – Skody Enyaq iV. czytaj dalej >>

REKLAMA

Skoda Octavia 4x4 dla TOPR-u Materiały prasowe
Skoda Octavia 4x4 dla TOPR-u

Teraz, w ramach długoletniej owocnej współpracy między TOPR i Skodą, ratownicy otrzymają od polskiego importera marki kolejną Octavię Combi, oczywiście z napędem 4x4. To model, który doskonale sprawdził się dotychczas w akcji, zapewniając jednocześnie ratownikom odpowiednio dużo przestrzeni we wnętrzu na niezbędny sprzęt ratunkowy.

W tym roku Skoda jest także partnerem współorganizowanego przez TOPR kongresu Międzynarodowego Komitetu Ratownictwa Alpejskiego (ICAR), który odbędzie w Zakopanem, w dniach 9 - 12 października.

15-lecie współpracy Skody i TOPR

Przypomnijmy, że 1 lutego tego roku wystartowała kampania Skoda 4x4, podkreślająca jeden z głównych celów marki, jakim jest zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Jako dowód na niezawodność samochodów Skody, kampania nawiązuje do trwającej od ponad 15 lat współpracy marki z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

Kampania oparta została na materiale video, który nawiązuje do współpracy Skody z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Od przeszło 15 lat marka udostępnia ekipie ratunkowej TOPR modele samochodów z napędem 4x4, których technologia została dostosowana do jazdy w wymagających warunkach.

- W tym roku obchodzimy piętnastą rocznicę współpracy marki Skoda z ratownikami Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Cieszymy się, że od tylu lat nasze auta stanowią wsparcie dla ratowników i zdają egzamin nawet w ekstremalnych warunkach. Dlatego w ramach startującej kampanii Skoda 4x4 podkreślamy znaczenie innowacyjności i nowoczesnych technologii wprowadzanych do naszych aut, które zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa w każdym terenie i okolicznościach – mówił wówczas Arkadiusz Gwizdek dyrektor marketingu marki Skoda.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA