[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0
BP BP

Skoda Octavia RS 245 już w Polsce (cennik)

Skoda Octavia RS 245 to najmocniejsza drogowa wersja czeskiego kompaktu. Model wchodzi na polski rynek, a cena startuje od 129 tys. złotych.

Skoda Octavia RS245 Skoda Octavia RS245

Skoda Octavia RS 245 miała premierę na salonie samochodowym w Genewie. Teraz przyszła kolej na debiut sprzedażowy. W ofercie znalazły się oda razu dwie wersje nadwoziowe, w tym przestronne kombi, które kosztuje od 134 400 zł.

Najszybsza Octavia w ofercie Skody napędzana jest 2-litrowym silnikiem TSI, który dysponuje 245 KM mocy maksymalnej i 370 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Wartość ta dostępna jest w szerokim zakresie 1600-4300 obr./min.

Wersja RS 245 przyspiesza od 0 do 100 km/h w 6,6 sekundy, w czym pomaga 7-stopniowa przekładnia DSG oraz elektrohydraulicznie kontrolowana blokada mechanizmu różnicowego VAQ. Maksymalna prędkość została ograniczona do 250 km/h.

Wersja RS 245 wyróżnia się od innych modeli już na pierwszy rzut oka. Inne są elementy wyposażenia i wykończenia, jak choćby kontrastowe, czarne wykończenie ramek okien, grilla, lusterek bocznych, końcówek układu wydechowego, a dla wersji Combi także relingów dachowych. Całości efektu dopełniają dziewiętnastocalowe felgi.

Na gamę kolorów nadwozia Skody Octavii RS 245 składają się cztery wyraziste lakiery, w tym bezpłatna "Czerwień Corrida" widoczna na zdjęciach w galerii.

O sportowe doznania, poza silnikiem i zawieszeniem, dba rasowo brzmiący wydech oraz kolorowy ekran z funkcją mierzenia czasów okrążeń, widoczny między zegarami. Z kolei na monitorze systemu informacyjno-rozrywkowego wyświetlić można poszerzony zakres osiągów i parametrów jazdy.

We wnętrzu samochodu natomiast znajdziemy ponadto elektrycznie sterowane fotele o sportowym wyprofilowaniu, wykończone na czerwono lub szaro i pokryte tapicerką ze skóry naturalnej i Alcantary.

Skoda Octavia RS 245 z manualną skrzynią biegów kosztuje od 129 120 zł za wersję "limuzyna" oraz 134 400 za kombi. Z kolei przekładnia DSG wymaga dopłaty w wysokości 8 tys. złotych.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 73 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij