[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.5

Skoda Octavia RS - Genewa 2018

Na salonie samochodowym w Genewie Skoda pokazuje kilka nowości, a wśród nich pakiet Challenge Plus dla Octavii RS czy wyświetlacz w miejscu zegarów dla Octavii, Superba i Kodiaqa.

Skoda Octavia RS (Genewa 2018) Skoda Octavia RS (Genewa 2018)

Na międzynarodowe targi samochodowe w Genewie Skoda przygotowała szereg nowości. Na stoisku marki wszystkie oczy skierowane są na nowy model koncepcyjny Skoda Vision X, który pokazuje kierunek rozwoju gamy modelowej.

Swoje światowe debiuty świętują także odświeżona Skoda Fabia oraz Skoda Kodiaq L&K, jako topowa wersja wyposażenia flagowego SUV-a marki.

Na stoisku została pokazana także Skoda Octavia RS z pakietem Challenge Plus. Oprócz tego, swój debiut zaliczają także cyfrowe zestawy wskaźników dla modeli: Octavia, Kodiaq i Superb.

REKLAMA

Skoda Octavia RS (Genewa 2018) Skoda Octavia RS (Genewa 2018)

Skoda Octavia RS została zaprezentowana z opcjonalnym pakietem Challenge Plus, który oferuje dodatkowe elementy stylistyczne i wyposażenia.

REKLAMA

Skoda Octavia RS (Genewa 2018) Skoda Octavia RS (Genewa 2018)

Zaprezentowany został również, po raz pierwszy przy okazji debiutu kompaktowego SUV-a Karoq, cyfrowy zestaw wskaźników z personalizacją ustawień. W Genewie został on przedstawiony między innymi w Octavii.

Ekran o przekątnej 12,3 cala oddaje do dyspozycji kierowcy cztery podstawowe widoki wskaźników, które mogą być indywidualnie konfigurowane, a zmiany ustawień dokonuje się poprzez wielofunkcyjną kierownicę.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 73 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij