Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Rapid w nowych wersjach - Sport i Black

Więcej charakteru i spersonalizowane wyposażenie dla Skody Rapid pojawiło się w polskiej ofercie. Chodzi o nowe elementy oraz pakiety stylistyczne Sport i Black.

Skoda Rapid Black
Skoda Rapid Black

Gama modeli Rapid Spaceback i Rapid Liftback zostaje poszerzona o dwa nowe pakiety stylistyczne, dające większe możliwości personalizacji samochodu. Nazywają się Sport oraz Black i pozwolą na wyróżnienie auta w tłumie jednakowych egzemplarzy na drodze. A to, w przypadku tak popularnego modelu, jest szczególnie pożądane przez wielu właścicieli.

Równolegle z pakietami, w ofercie kompaktowego modelu Skody pojawiają się nowe elementy wyposażenia, oferujące jeszcze wyższy poziom indywidualizacji.  

REKLAMA

Skoda Rapid Sport
Skoda Rapid Sport

Pakiet Sport na przykład, obejmuje specjalne wykończenie nadwozia i kabiny, która - według producenta - ma podkreślić "dynamiczny charakter modelu i wzmocnić jego efektowny design". Czy charakter Rapida jest dynamiczny, a design efektowny - to kwestia indywidualnej oceny...

Rapid z pakietem Sport będzie wyróżniał się lakierowanym na czarno grillem i lusterkami bocznymi oraz dyfuzorem umieszczonym na tylnym zderzaku. Na klapie bagażnika znalazł się spojler - czarny dla modelu Rapid Spaceback, w kolorze nadwozia dla modelu Rapid Liftback. W skład pakietu wchodzi także czarna podsufitka wnętrza.

Pakiet Black natomiast wyróżni Skodę Rapid poprzez polakierowany na czarno grill oraz lusterka boczne.

REKLAMA

Skoda Rapid Black
Skoda Rapid Black

Pakiety Sport i Black dla Rapida będą dostępne dla wersji wyposażenia AMBITION i STYLE, w cenach już od - odpowiednio - 1000 i 400 zł, przy czym ceny te mogą się różnić zależnie od wersji wyposażenia i wersji nadwozia.

Obok pakietów stylistycznych, w ofercie modelu Rapid pojawiają się także pojedyncze elementy wyposażenia, które mają podrasować wygląd auta. Gamę obręczy kół ze stopów lekkich poszerzają trzy nowe wzory: antracytowe ITALIA w rozmiarze 16 cali, srebrne BLADE w rozmiarze 17 cali oraz antracytowe SAVIO w rozmiarze 17 cali. Ceny nowych wzorów obręczy zaczynają się już od 800 zł i mogą się różnić zależnie od wzoru oraz wersji wyposażenia samochodu.

Zobacz również:
REKLAMA