Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Skoda Superb: Będzie też kombi

Skoda Superb w nadwoziu kombi pojawiła się przy okazji drugiej generacji modelu i była znacznie zgrabniejsza niż jej odpowiednik w sedanie. Czy tak samo będzie w przypadku dopiero co zaprezentowanej Czeszki? 

Nowa Skoda Superb

Skoda Superb to, jak dotychczas, chyba jedna z ważniejszych premier jakie miały miejsce w tym roku. Jak zdradził prezes czeskiego koncernu, Winfried Vahland, jeszcze w tym roku do oferty trafi jej przedłużona, rodzinna wersja kombi. Zgodnie z tym, co zdradził podczas Targów Samochodowych w Genewie, jej prezentacja zaplanowana jest na lipiec tego roku, a do salonów zawita pod koniec roku, konkretnie w październiku.

 

 

O tym, że przygotowania „kombiaka” idą pełną parą i są mocno zaawansowane świadczą filmiki nagrane przez innych kierowców, którzy spotkali zamaskowaną Skodę przemierzającą czeskie autostrady. Choć nie mamy jeszcze pewnych informacji na temat specyfikacji wersji kombi, to spodziewamy się, że pojemność jej bagażnika może wzrosnąć nawet do imponujących 660 litrów.

Paleta silników naturalnie zostanie przeszczepiona wprost z Superba sedan. Będą więc cztery benzynowe jednostki TSI oraz trzy diesle TDI, oferujące moc od 120 KM do 280 KM.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 105 130 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Skoda Superb to gorąca nowość wprost z Salonu Samochodowego w Genewie. Jednak to nie koniec nowinek od czeskiego producenta, jeszcze w tym roku zaprezentują wersję kombi.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Skoda-Superb-Bedzie-tez-kombi,19257,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-03-16 14:40:26
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij