REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Superb Sportline. Więcej sportu

Przy okazji niedawnego face liftingu flagowej limuzyny, Skoda zaprezentowała również model Superb w usportowionej wersji Sportline.

Skoda Superb Sportline (2019) Materiały prasowe
Skoda Superb Sportline (2019)

Najnowsza technologia, osiągi sportowego pojazdu oraz komfort i przestrzeń limuzyny. Tak właśnie Skoda Superb Sportline, wyróżniająca się swoim eleganckim designem, opisywana jest przez producenta.

Przyciemnione światła przeciwmgielne, ekskluzywne obręcze kół ze stopów lekkich i charakterystyczne końcówki wydechu to tylko wybrane akcenty, które mają podkreślać jej bardziej dynamiczną naturę. Czym ten samochód wyróżnia się na drodze?

Zmodernizowana Skoda Superb Sportline przyjmuje rolę dynamicznego samochodu sportowego w rodzinie modeli Superb. Jej dynamiczny wygląd podkreślają czarne elementy, takie jak obramowanie zaprojektowanej na nowo atrapy chłodnicy czy nowa pozioma listwa o wysokim połysku pomiędzy światłami tylnymi Full LED.

Reflektory Full LED Matrix i dynamiczne kierunkowskazy tylne są dostępne w wyposażeniu standardowym. Przerobiony przedni zderzak o strukturze plastra miodu oraz 18-calowe czarne obręcze kół ze stopów metali lekkich Zenith podkreślają dynamiczny design pojazdu. Do tego opcjonalnie są dostępne 19-calowe wypolerowane obręcze kół ze stopów metali lekkich Vega i czarne Supernova.

Zobacz także: pierwsza elektryczna Skoda już jest!

ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

Skoda Octavia występuje w wielu wersjach różniących się poziomem wyposażenia i stylizacją, a nowa odmiana Scout jest najbardziej wszechstronną z nich – auto jest dynamiczne, bogato wyposażone i ma zdolności do jazdy poza asfaltem. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

Elektryczny SUV Skody może występować w kilku wersjach różniących się stylizacją wnętrza – ich kolory i wzornictwo nawiązują do popularnych nurtów w wykończeniu wnętrza domu. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

Skoda Octavia RS po raz pierwszy oferowana jest w takiej wielu odmianach. Najciekawszą z nich jest wersja hybrydowa z układem napędowym o mocy 245 KM. czytaj dalej >>

REKLAMA

Skoda Superb Sportline (2019) Materiały prasowe
Skoda Superb Sportline (2019)

Model Superb Sportline posiada w standardzie system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania KESSY FULL dla wszystkich drzwi oraz oświetlenie otoczenia Ambiente. Specjalny system monitorowania osiągów (Performance Monitor) informuje kierowców o sportowych ambicjach o przeciążeniach, temperaturze oleju oraz cieczy chłodzącej za pośrednictwem wyświetlacza systemu infotainment.

Bogata gama silników dla Skody Superb Sportline

Skoda Superb Sportline jest dostępna z dowolnym silnikiem z gamy dla tego modelu. W przyszłym roku samochód będzie oferowany również jako Superb iV z napędem hybrydowym typu plug-in o mocy 160 kW (218 KM), o którym pisaliśmy już przy okazji premiery pierwszej hybrydowej Skody.

Wszystkie silniki spełniają normę emisji Euro 6d TEMP. Najmocniejszy silnik benzynowy 2.0 TSI o mocy 200 kW (272 KM) ma napęd na cztery koła w standardzie. W przypadku najwyższej klasy silnika wysokoprężnego 2.0 TDI o mocy 140 kW (190 KM) napęd na cztery koła jest wyposażeniem opcjonalnym. Sportowe zawieszenie obniżone o 10 mm jest dostępne w standardzie.

Zobacz także: pierwsza hybrydowa Skoda - Superb iV

REKLAMA

Skoda Superb Sportline (2019) Materiały prasowe
Skoda Superb Sportline (2019)

Alcantara, skóra i imitacja karbonu w kabinie

We wnętrzu utrzymanym w czarnej kolorystyce, tapicerka sportowych foteli kierowcy i pasażera z przodu jest wykonana z Alcantary, w połączeniu ze skórą z kontrastowymi przeszyciami i zintegrowanymi zagłówkami. Opcjonalnie dostępne są przednie fotele z regulacją długości siedziska.

Pozostałe elementy serii Sportline obejmują trójramienną, skórzaną, sportową kierownicę z kontrastowymi przeszyciami, czarne listwy dekoracyjne oraz dekor Carbon. Po raz pierwszy Skoda Superb Sportline jest dostępna opcjonalnie z podsufitką i słupkami tapicerowanymi elegancką czarną Alcantarą.

Odświeżona wersja Skody Superb pojawi się w Polsce w sprzedaży w trzecim kwartale bieżącego roku, natomiast jej hybrydowa wersja będzie dostępna na początku 2020 roku.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA