REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Superb z pakietem Komfortowego Snu

Skoda Superb jest drugim modelem czeskiego producenta, w którym zamówić można będzie wyposażenie ułatwiające spanie podczas jazdy na tylnej kanapie.

Pakiet Komfortowego Snu Skody
Pakiet Komfortowego Snu Skody

Znacie zapewne to uczucie, kiedy w dalekiej podróży, na tylnej kanapie, oczy się kleją, a opadająca ciągle głowa, niemająca żadnego bocznego podparcia, nie pozwala odpłynąć. Inżynierowie Skody opracowali genialny w swojej prostocie patent, który oferują w modelu Kodiaq, a niebawem też w Superbie.

Pakiet Komfortowego Snu, bo tak nazywa się ta opcja wyposażenia, zadebiutował wcześniej w Skodzie Kodiaq, gdzie kosztuje dodatkowe 1500 złotych. Teraz ten przydatny w dalekiej podróży element dostępny będzie również dla Skody Superb.

ŠKODA MAGAZYN nr 12/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 12/2020

Skąd wzięła się nazwa tego modelu? Ile wersji będzie oferowanych w sprzedaży? Czy Skoda naprawdę ma napęd na tylne koła? Odpowiedź na te i na inne pytania. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 11/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 11/2020

Za pomocą smartfona można dzisiaj monitorować samochód, a nawet zdalnie nim sterować – dzięki łączności LTE, GPS, Bluetooth i NFC. Z większości funkcji można korzystać z każdego miejsca na świecie, będąc daleko od samochodu. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

Konstrukcję samochodu projektuje się tak, żeby ten sam model dało się wyposażyć w różne źródła napędu. Dzięki temu nawet popularne modele mogą być oferowane zarówno w wersji spalinowej, jak i hybrydowej czy elektrycznej. czytaj dalej >>

REKLAMA

Przypomnijmy, że na Pakiet Komfortowego Snu w Skodzie Kodiaq składają się specjalne zagłówki dla tylnych siedzeń, które utrzymują głowę, zabezpieczając ją przed opadaniem na boki po zapadnięciu w sen, stworzone po to, aby zapewnić pasażerom maksymalny komfort podczas długich podróży.

Pakiet zawiera nie tylko regulowane "skrzydła" zagłówków siedzeń bocznych w drugim rzędzie, które wygodnie podpierają głowę podczas snu, ale także przyciemniane tylne szyby (Sunset) i mechaniczne rolety przeciwsłoneczne dla tylnych bocznych szyb, chroniące przed ostrym słońcem oraz koc - idealny do rozgrzania rozespanego ciała.

REKLAMA

- Skoda, projektując swoje modele, zwraca dużą uwagę na komfort – nie tylko kierowcy, ale także pasażerów. Wnętrza naszych samochodów są wyjątkowo przyjazne i wyróżniają się ergonomią oraz dostępnością wielu ciekawych elementów podnoszących komfort podróży – mówi Maciej Nowak, kierownik ds. produktu marki Skoda.

Cena opcjonalnego Pakietu Komfortowego Snu w modelu Kodiaq wynosi 1500 złotych. Ten nowy element wyposażenia opcjonalnego pojawi się także w cenniku flagowej limuzyny marki. Dokładna cena, jak i zawartość Pakietu Komfortowego Snu dla modelu Superb, zostanie przedstawiona już wkrótce.

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA