[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
BP BP
PODZIEL SIĘOCEŃ

Skoda Superb z pakietem Komfortowego Snu

Skoda Superb jest drugim modelem czeskiego producenta, w którym zamówić można będzie wyposażenie ułatwiające spanie podczas jazdy na tylnej kanapie.

Pakiet Komfortowego Snu Skody Pakiet Komfortowego Snu Skody

Znacie zapewne to uczucie, kiedy w dalekiej podróży, na tylnej kanapie, oczy się kleją, a opadająca ciągle głowa, niemająca żadnego bocznego podparcia, nie pozwala odpłynąć. Inżynierowie Skody opracowali genialny w swojej prostocie patent, który oferują w modelu Kodiaq, a niebawem też w Superbie.

Pakiet Komfortowego Snu, bo tak nazywa się ta opcja wyposażenia, zadebiutował wcześniej w Skodzie Kodiaq, gdzie kosztuje dodatkowe 1500 złotych. Teraz ten przydatny w dalekiej podróży element dostępny będzie również dla Skody Superb.

REKLAMA

Przypomnijmy, że na Pakiet Komfortowego Snu w Skodzie Kodiaq składają się specjalne zagłówki dla tylnych siedzeń, które utrzymują głowę, zabezpieczając ją przed opadaniem na boki po zapadnięciu w sen, stworzone po to, aby zapewnić pasażerom maksymalny komfort podczas długich podróży.

Pakiet zawiera nie tylko regulowane "skrzydła" zagłówków siedzeń bocznych w drugim rzędzie, które wygodnie podpierają głowę podczas snu, ale także przyciemniane tylne szyby (Sunset) i mechaniczne rolety przeciwsłoneczne dla tylnych bocznych szyb, chroniące przed ostrym słońcem oraz koc - idealny do rozgrzania rozespanego ciała.

REKLAMA

- Skoda, projektując swoje modele, zwraca dużą uwagę na komfort – nie tylko kierowcy, ale także pasażerów. Wnętrza naszych samochodów są wyjątkowo przyjazne i wyróżniają się ergonomią oraz dostępnością wielu ciekawych elementów podnoszących komfort podróży – mówi Maciej Nowak, kierownik ds. produktu marki Skoda.

Cena opcjonalnego Pakietu Komfortowego Snu w modelu Kodiaq wynosi 1500 złotych. Ten nowy element wyposażenia opcjonalnego pojawi się także w cenniku flagowej limuzyny marki. Dokładna cena, jak i zawartość Pakietu Komfortowego Snu dla modelu Superb, zostanie przedstawiona już wkrótce.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 105 650 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij