Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Skoda Vision D - z piękną kobietą jej "do twarzy"

Skoda VisionD Skoda VisionD

W marcu w Genewie Skoda zaprezentowała koncepcyjny VisionD przy okazji chwalenia się swym nowym logotypem. Auto to miało wskazywać kierunek rozwoju stylizacji kolejnych modeli czeskiej marki. Wtedy też pojawiło się podejrzenie, że być może tak właśnie wyglądać będzie nowa Octavia. Do dziś jeszcze Czesi nie odpowiedzieli na to pytanie, a w międzyczasie pokazali koncept MissionL, który zapowiadał jeszcze inny model - "brakujące ogniwo" między Fabią a Octavią, które ujrzy światło dzienne pod koniec przyszłego roku.

Teraz, nie wiadomo czemu, zaprezentowano nową sesję zdjęciową, w której konceptowi VisionD towarzyszy  atrakcyjna brunetka. Na którym "obiekcie" ze zdjęć Wasz wzrok zatrzymał się na dłużej?

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Wiadomo, że na kobiecie, ale do rzeczy. Lusterka przypominają mi uszy elfa, ale to nic, bo Vision D to naprawdę ładny samochód. Chciałbym, żeby Skoda wypuściła na rynek tak wyglądające coupe (wiem, dziwny pomysł, ale patrząc na zdjęcia mogłoby wyjść interesujące i przede wszystkim ładne auto).
  ~Samuraj, 2011-12-12 12:32:27
 • avatar
  zgłoś
  W nowej galerii zdjęć Skoda przypomina o swoim koncepcyjnym modelu z Genewy.
  auto motor i sport, 2011-12-11 17:51:43
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij