REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda jako pierwsza uruchamia sprzedaż online

Skoda uruchamia platformę online, umożliwiającą zakup samochodów w leasingu. Czeska marka jest w tej kwestii pionierem.

Skoda uruchamia platformę online Materiały prasowe
Skoda uruchamia platformę online

Skoda rozumie dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość i rosnące potrzeby klientów. W odpowiedzi na nie marka jako pierwsza w Polsce uruchomi innowacyjną platformę online oferującą samochody w leasingu.

Usługa będzie dostępna zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Przyszłościowe rozwiązanie, dzięki któremu nowe samochody w leasingu będzie można wybrać przez internet, bez wychodzenia z domu, zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.

- Od dekady nieprzerwanie jesteśmy liderem na polskim rynku motoryzacyjnym. Zaufanie, którym obdarzają nas klienci zobowiązuje. W trosce o ich komfort nie tylko wyposażamy samochody w innowacyjne rozwiązania technologiczne, ale wychodzimy o krok naprzód i usprawniamy również proces zakupowy, oferując innowacyjne rozwiązanie, które do tej pory nie było dostępne w Polsce – mówi Tomasz Porawski, Dyrektor marki Skoda.

Polacy coraz chętniej kupują przez internet. Wiąże się to z większym komfortem i oszczędnością czasu, który dla konsumentów staje się stale cenniejszy. Według raportu „E-commerce w Polsce 2018. Gemius dla e-Commerce”, odsetek internautów robiących zakupy online wzrósł w poprzednim roku do 56 proc. Skoda, która od dekady nieustannie pozostaje liderem rynku, na pierwszym miejscu stawia potrzeby swoich klientów. Dlatego marka stworzyła pierwszą na polskim rynku platformę online oferującą samochody w leasingu.

Zobacz także: Skoda Scala w wersji RS

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

Konstrukcję samochodu projektuje się tak, żeby ten sam model dało się wyposażyć w różne źródła napędu. Dzięki temu nawet popularne modele mogą być oferowane zarówno w wersji spalinowej, jak i hybrydowej czy elektrycznej. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2020

Skoda Octavia występuje nie tylko w wielu wersjach silnikowych i w kilku odmianach wyposażenia, ale także jako model o bardzo różnym charakterze i zastosowaniu – w rodzinie Octavii znajdziemy modele iV, RS, Scout i wiele więcej. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

Fotele w samochodzie nie służą jedynie do siedzenia. Wraz z rozwojem techniki są wyposażane w coraz więcej nowoczesnych rozwiązań – mają funkcje masażu, wentylacji i aktywnie dbają o bezpieczeństwo podróżnych. czytaj dalej >>

REKLAMA

Do tej pory zakup samochodu w Polsce wiązał się z koniecznością wizyty w salonie oraz dopełnieniem formalności, które mnożą się w sytuacji zakupu ratalnego. Teraz, dzięki platformie sprzedażowej, klient ma możliwość znacznego przyspieszenia tego procesu.

Przewagą nad tradycyjnym zakupem auta w salonie dealerskim jest możliwość wyboru pojazdu i dokonania większości formalności związanych z uzyskaniem finansowania w postaci leasingu zdalnie, z dowolnego miejsca. To idealna okazja zarówno dla osób prowadzących działalność gospodarczą, które chcą dokonać sfinansowania zakupu samochodu w leasingu, jak i dla klientów indywidualnych.

Korzystaniu z platformy towarzyszy duża oszczędność czasu. Zgodnie z założeniami projektu, cały proces zakupowy pojazdu marki Skoda w leasingu, od momentu jego wyboru za pośrednictwem strony internetowej, po odbiór auta i podpisanie umowy leasingu w salonie dealerskim będzie trwać nie dłużej, niż dwa tygodnie.

Zobacz także: jak testowane są silniki Skody?

REKLAMA

- Współcześni klienci mają coraz mniej czasu na długotrwałe poszukiwanie samochodu i osobiste wizyty w salonie. Jako marka stawiająca na pierwszym miejscu komfort i potrzeby naszych klientów, tworzymy Platformę online oferującą samochody w leasingu, która maksymalnie ułatwia proces uzyskania finansowania wybranego samochodu a także otwiera nas na nowe grupy odbiorców, którzy aktywnie korzystają z internetowych usług – komentuje Łukasz Matyla Kierownik ds. Digitalizacji Skoda.

Nowością, którą wraz z platformą zaprezentuje Skoda, jest leasing konsumencki, który do tej pory marka oferowała wyłącznie firmom. Teraz klient indywidualny, podobnie jak biznesowy, może wziąć na określonych przez siebie warunkach samochód w leasing.

Platforma oferująca online samochody marki Skoda w leasingu zostanie uruchomiona jeszcze w lutym.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA