Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda prezentuje Štore by Auto Wimar

Štore by Auto Wimar to nowatorski projekt salonu dealerskiego Skody, który właśnie otwiera się w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie.

Store by Auto Wimar - salon Skody Materiały prasowe
Store by Auto Wimar - salon Skody

Nowy salon samochodowy to odpowiedź marki na zmieniające się potrzeby oraz zachowania klientów. Miejsce to będzie wyjątkowe m.in. dzięki najwyższemu poziomowi obsługi klientów i zastosowaniu nowoczesnych technologii multimedialnych, niespotykanych dotychczas w tradycyjnych salonach samochodowych. Štore by Auto Wimar to pierwszy tego typu projekt marki Skoda w Europie.

Zrozumienie potrzeb rynku oraz sprostanie wymaganiom klientów to zadania, które Skoda realizuje już od 10 lat. Robi to z powodzeniem, co potwierdza wieloletnia pozycja lidera rynku motoryzacyjnego w Polsce.

Teraz, wprowadzając projekt innowacyjnego salonu dealerskiego Štore by Auto Wimar, Skoda proponuje swoim klientom unowocześnioną formułę kontaktu z marką. Do uroczystego otwarcia salonu doszło 10 grudnia, w obecności przedstawicieli Skoda Auto.

Zobacz także: Skoda Kodiaq GT już jest!

- Od lat obserwujemy zmieniający się rynek i jako jego lider czujemy obowiązek nieustannego rozwoju i wdrażania nowych rozwiązań w wielu obszarach. Zauważając nowe modele sprzedażowe, uczymy się nowych procesów i wdrażamy je w życie. Wszystko po to, aby jak najlepiej zaspokajać rosnące wymagania naszych klientów. Štore by Auto Wimar jest odpowiedzią na zwiększającą się prędkość życia oraz chęć zaoszczędzenia jak najwięcej czasu przez klientów, szczególnie tych w metropoliach i dużych miastach - mówi Tomasz Porawski, dyrektor marki Skoda w Polsce.

- Jesteśmy przekonani, że podjęte przez nas działania nie tylko zwiększą efektywność procesu zakupowego, ale pozwolą nam jeszcze bardziej zbliżyć się do klientów i odpowiadać na ich rosnące potrzeby. Cieszę się, że w tym wyjątkowym projekcie towarzyszyć będzie nam jeden z wiodących dealerów Skody, firma Auto Wimar – dodaje Tomasz Porawski.

Store by Auto Wimar - salon Skody Materiały prasowe
Store by Auto Wimar - salon Skody

Štore by Auto Wimar, bo tak nazywać się będzie nowy salon Skody, zlokalizowany jest na warszawskiej Pradze Południe. To miejsce, które charakteryzuje się wysoką atrakcyjnością oraz dobrym dostępem do transportu publicznego. Jednym z założeń nowego showroomu jest tworzenie atmosfery, dzięki której odwiedzający będą mogli czuć się jak we własnym domu.

O komfort klientów zadba także wyspecjalizowany zespół Skody. Jego skład będzie tworzyć 15 specjalnie przeszkolonych pracowników, którzy troszczyć się będą nie tylko o bezpośredni kontakt, ale również o utrzymanie wysokiej jakości obsługi telefonicznej i mailowej.

Zobacz także: Skoda Scala - znamy gamę silników

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, które zostały poparte badaniami konsumenckimi, w salonie wydzielono dwie specjalne strefy, zapewniające prywatność i intymność. Wydłużono również godziny otwarcia salonu, który działał będzie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 – 20:00.

W salonie znajdą się najnowsze narzędzia cyfrowe oraz nowoczesne rozwiązania, które umożliwią odwiedzającym, pomimo stosunkowo niedużej powierzchni, zapoznanie się z całą ofertą marki. W przestrzeni nowo otwartego showroomu klienci będą mogli korzystać nie tylko z iPadów, ale także z interaktywnego stołu i ekranu dotykowego oraz ściany wideo, składającej się z czterech 55-calowych telewizorów. Na wszystkich urządzeniach zainstalowano specjalną aplikację, która przez cały proces zakupowy towarzyszy zarówno kupującemu, jak i sprzedawcy.

Pierwszy tego typu salon marki w Europie, zostanie poprowadzony przez Auto Wimar, doświadczonego i silnie rozwijającego się dealera Skody.

Zobacz także: szukasz samochodu? Tu znajdziesz najlepsze oferty

REKLAMA